d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev116171819201046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,160.26
Feb 8 2009 11:45am
Quote (Nerz8 @ Sun, 8 Feb 2009, 18:15)
AT - Arranged Team


aha, ok.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 8 2009 03:46pm
Quote (ikszipszilon @ Sun, Feb 8 2009, 05:48pm)
nem tudom ki írta ,h lycan nem imba meg mesélte a baromságait.

http://i44.tinypic.com/k9zwnq.jpg


alig imba.


farkas imba ofc, uj basherrel meg még inkább
nem véletlen bannolt hero sok ligán

btw értem hogy bemész kokknoob gamebe, ha ki akarsz probalni egy host, vagy buildet, de szánalmas hogy ilyen balfaszok ellen kihozol egy farkast.
legalább ne postolnád

OMFG, mi az a lich bmeg?
takarodj már!
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 12 2009 08:56am
van kani
up
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Feb 12 2009 02:03pm
Quote (Megas_heroes @ Thu, 12 Feb 2009, 16:56)
van kani
up


fail'd
megint nincs

az a kani egy nagy fos, több mint 1 hete nem jó, ennyi idő alatt a Világot ellehetne foglalni
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 12 2009 02:05pm
Quote (Sup3RN0Va @ Thu, Feb 12 2009, 09:03pm)
fail'd
megint nincs

az a kani egy nagy fos, több mint 1 hete nem jó, ennyi idő alatt a Világot ellehetne foglalni


miért nem jatszotok bneten?
ugyan tudom hogy illegalis de szarért hugyért lehet cd keyt venni itt forumon...
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 12 2009 02:11pm
Quote (lacketto @ Thu, Feb 12 2009, 08:05pm)
miért nem jatszotok bneten?
ugyan tudom hogy illegalis de szarért hugyért lehet cd keyt venni itt forumon...


mert bneten minen dotabol lép a frist blood kb.. ggcn csak a 20 percig jut 1 game kivéve high-mid lvl roomba kanin meg rikán lépnek mert kevés player és fosnak bltöl
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 12 2009 03:51pm
Quote (lacketto @ Thu, Feb 12 2009, 09:05pm)
miért nem jatszotok bneten?
ugyan tudom hogy illegalis de szarért hugyért lehet cd keyt venni itt forumon...


2 sec delay
leave
ennyi
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 13 2009 01:39pm
VAN KANI
DOUBLE REPORTED!
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 13 2009 01:40pm
Quote (Megas_heroes @ Fri, Feb 13 2009, 07:39pm)
VAN KANI
DOUBLE REPORTED!


jössz dota?smile.gif
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 16 2009 12:44pm
valaki akinek van klanja cw kanin?
Go Back To Magyar Topic List
Prev116171819201046Next
Add Reply New Topic New Poll