Quote (CsokottReturned @ Thu, 30 Oct 2008, 20:28)
gratulálok nagyokos, hogy már külföldön is járatod le a magyarokat... az ilyet nem engedném gép közelbe bazmeg
szerintem inkább engeszteld ki a feleséged és a válságban lévő cégeddel foglalkozz, már ha van ilyen
csak annyit írtam, hogy nem fogom neki féláron eladni a cuccot
jó, 200k fgvel biztosan más az élet