d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev116171819204976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Feb 19 2008 08:44am
Quote (T4L_K1 @ Tue, 19 Feb 2008, 15:29)
+1 sleep4.gif


lesz ez még igyse smile.gif
Member
Posts: 7,332
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Feb 19 2008 08:45am
Quote (T4L_K1 @ Tue, Feb 19 2008, 02:29pm)
+1 sleep4.gif


60% sleep4.gif
Gz Ringi
Member
Posts: 6,022
Joined: Apr 3 2006
Gold: 0.39
Feb 19 2008 08:45am
GZ
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Feb 19 2008 10:13am
gz Ringi és Talki
Member
Posts: 31,130
Joined: May 29 2006
Gold: 22,364.58
Trader: Trusted
Feb 19 2008 11:48am
Quote (T4L_K1 @ Tue, 19 Feb 2008, 15:29)
+1 sleep4.gif


:/
De mostmár 5.-re muszáj, hogy sikerüljön, én szurkolok! smile.gif
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Feb 19 2008 05:13pm
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=3827582&f=272
nézegettem hogy minden tier XIV-es fegyvernek ugyanakkora az átlagsebzése, és meglepődve tapasztaltam hogy staffnak 82, minden másnak 77. CSak egy csúnya elírás, vagy tényleg jobb a staff?

+egy kérdés: a phisical damage reduction ugye a critikal strikera is hat?
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Feb 19 2008 07:10pm
Quote (Szerintem @ Tue, 19 Feb 2008, 23:13)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=3827582&f=272
nézegettem hogy minden tier XIV-es fegyvernek ugyanakkora az átlagsebzése, és meglepődve tapasztaltam hogy staffnak 82, minden másnak 77. CSak egy csúnya elírás, vagy tényleg jobb a staff?

+egy kérdés: a phisical damage reduction ugye a critikal strikera is hat?


ertelemszeruen.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 20 2008 10:27am
Egész jó ez a mage smile.gif főleg, hogy nem kerget az őrületbe a 0-ás hitekkel mad.gif

level 11 de 2-4 mob simán megvan regen nélkül

This post was edited by beni on Feb 20 2008 10:27am
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2008 10:51am
Quote (beni @ Wed, Feb 20 2008, 05:27pm)
Egész jó ez a mage smile.gif főleg, hogy nem kerget az őrületbe a 0-ás hitekkel mad.gif

level 11 de 2-4 mob simán megvan regen nélkül


lvl 23ig énis eltoltam hcn aztan reroll. Akkorakat csaptak rám h inkabb hagytam =)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 20 2008 10:52am
Quote (palacsinta @ Wed, Feb 20 2008, 05:51pm)
lvl 23ig énis eltoltam hcn  aztan reroll. Akkorakat csaptak rám h inkabb hagytam =)


Most rogue casteren gondolkozom vagy fulldex barbin ... de egyenlőra megpróbálok itemeket harácsolni kúthoz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev116171819204976Next
Closed New Topic New Poll