☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev
1
16
17
18
19
20
4976
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 540666
Replies: 49755
Track Topic
Fuxy0415
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold
:
10.49
#171
Feb 19 2008 08:44am
Quote (T4L_K1 @ Tue, 19 Feb 2008, 15:29)
+1
lesz ez még igyse
Mesh2
Member
Posts: 7,332
Joined: Dec 30 2006
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#172
Feb 19 2008 08:45am
Quote (T4L_K1 @ Tue, Feb 19 2008, 02:29pm)
+1
60%
Gz Ringi
sa_tomi
Member
Posts: 6,022
Joined: Apr 3 2006
Gold
:
0.39
#173
Feb 19 2008 08:45am
GZ
Bazsa7
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold
:
0.70
#174
Feb 19 2008 10:13am
gz Ringi és Talki
RiNGiSpiLeR
Member
Posts: 31,130
Joined: May 29 2006
Gold
:
22,364.58
Trader:
Trusted
#175
Feb 19 2008 11:48am
Quote (T4L_K1 @ Tue, 19 Feb 2008, 15:29)
+1
:/
De mostmár 5.-re
muszáj
, hogy sikerüljön, én szurkolok!
Szerintem
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold
:
7,249.99
#176
Feb 19 2008 05:13pm
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=3827582&f=272
nézegettem hogy minden tier XIV-es fegyvernek ugyanakkora az átlagsebzése, és meglepődve tapasztaltam hogy staffnak 82, minden másnak 77. CSak egy csúnya elírás, vagy tényleg jobb a staff?
+egy kérdés: a phisical damage reduction ugye a critikal strikera is hat?
ptdk
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold
:
80.40
Warn: 10%
#177
Feb 19 2008 07:10pm
Quote (Szerintem @ Tue, 19 Feb 2008, 23:13)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=3827582&f=272
nézegettem hogy minden tier XIV-es fegyvernek ugyanakkora az átlagsebzése, és meglepődve tapasztaltam hogy staffnak 82, minden másnak 77. CSak egy csúnya elírás, vagy tényleg jobb a staff?
+egy kérdés: a phisical damage reduction ugye a critikal strikera is hat?
ertelemszeruen.
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#178
Feb 20 2008 10:27am
Egész jó ez a mage
főleg, hogy nem kerget az őrületbe a 0-ás hitekkel
level 11 de 2-4 mob simán megvan regen nélkül
This post was edited by beni on Feb 20 2008 10:27am
palacsinta
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold
:
0.00
#179
Feb 20 2008 10:51am
Quote (beni @ Wed, Feb 20 2008, 05:27pm)
Egész jó ez a mage
főleg, hogy nem kerget az őrületbe a 0-ás hitekkel
level 11 de 2-4 mob simán megvan regen nélkül
lvl 23ig énis eltoltam hcn aztan reroll. Akkorakat csaptak rám h inkabb hagytam =)
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#180
Feb 20 2008 10:52am
Quote (palacsinta @ Wed, Feb 20 2008, 05:51pm)
lvl 23ig énis eltoltam hcn aztan reroll. Akkorakat csaptak rám h inkabb hagytam =)
Most rogue casteren gondolkozom vagy fulldex barbin ... de egyenlőra megpróbálok itemeket harácsolni kúthoz.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
16
17
18
19
20
4976
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact