Quote (sylke @ 2 Jul 2015 16:29)
az ilyet tuti felrugnám
ahelyett hogy vmi random embert kérdez meg, inkább az eladot buzerálja, hogy mindenki várjon 20 percet emiatt
en ugy kepzeltem, hogy minden nap oda jar kb, aztan valami baratsag fele kapcsolatuk van
amugy en is epp siettem, aztan latta is a csavo, es mondta neki, hogy megnezi, csak eloszor lerendez engem.
amugy szerintem meg en is segitettem volna, csak mennem kellett 8d