d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1168169170171172327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 11:56am
A saját besorolási határozatát az e-felvételi szolgáltatást igénybe véve juttatjuk el Önnek. A besorolási határozat megtekintéséhez kérjük, lépjen be a www.felvi.hu honlapon az E-felvételi rendszerébe, ahol a Hivatalos iratok menüpont alatt letöltheti azt. Postai úton a besorolási döntés nem kerül kiküldésre.

rohadtul nem találom ezt a hivatalos iratok menüpontot ezen a szaron :D
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 6 2014 12:10pm
Quote (dotosport @ 6 Aug 2014 19:56)
A saját besorolási határozatát az e-felvételi szolgáltatást igénybe véve juttatjuk el Önnek. A besorolási határozat megtekintéséhez kérjük, lépjen be a www.felvi.hu honlapon az E-felvételi rendszerébe, ahol a Hivatalos iratok menüpont alatt letöltheti azt. Postai úton a besorolási döntés nem kerül kiküldésre.

rohadtul nem találom ezt a hivatalos iratok menüpontot ezen a szaron :D


noob, egybol megtalaltam
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 12:16pm
Quote (Namechange @ Aug 6 2014 08:10pm)
noob, egybol megtalaltam


es megis hol a faszban van
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 6 2014 12:19pm
Quote (dotosport @ Aug 6 2014 07:16pm)
es megis hol a faszban van




többet nem segítek
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 12:19pm
Quote (Vismajor @ Aug 6 2014 08:19pm)
http://1.ii.gl/DuahZtu.png

többet nem segítek


>ez ezeknek menüpont
értem
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 12:23pm
de amúgy vicces, mert ez az általános eljárásnak a tabján van ez a szar, én meg gondoltam logikus LENNE ha pótfelvételizek akkor a pótfelvételisnél kell megnézni
kösz orbán
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 6 2014 12:23pm
daily tard
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 12:25pm
Quote (dotosport @ Aug 6 2014 07:23pm)
de amúgy vicces, mert ez az általános eljárásnak a tabján van ez a szar, én meg gondoltam logikus LENNE ha pótfelvételizek akkor a pótfelvételisnél kell megnézni
kösz orbán


de wtf, annyira magabiztos voltal, hogy nem jeloltel mentoszakot? :DDD
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 12:28pm
Quote (jarabekg @ Aug 6 2014 08:25pm)
de wtf, annyira magabiztos voltal, hogy nem jeloltel mentoszakot? :DDD


mar leirtam 1-2x, hogy ugy voltam vele, hogyha nem vesznek fel (amivel szamoltam) akkor kihagyok egy evet es megcsinalom a dolgaim
de aztan azota valtoztak a tervek, szoval ez lett
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 12:37pm
Quote (dotosport @ Aug 6 2014 07:28pm)
mar leirtam 1-2x, hogy ugy voltam vele, hogyha nem vesznek fel (amivel szamoltam) akkor kihagyok egy evet es megcsinalom a dolgaim
de aztan azota valtoztak a tervek, szoval ez lett


en tutira kihagynek egy evet a helyedben, elmennek utazgatni meg dolgozni kulfoldre, csinalnek egy javito erettsegit, meg egy masik nyelvet siman megtanulsz kulfoldon szoval nyelvvizsga is ezpz

vagy megkeresel par dokit aki ad rola papirt hogy fogyatekos vagy, es bekerulsz siman mint vis
Go Back To Magyar Topic List
Prev1168169170171172327Next
Add Reply New Topic New Poll