d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1168169170171172197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 26 2010 03:37pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2010 11:32pm)
azért az látom kurvára nem tűnik fel neked sem h még lajo is tudja hogy ki multi és ki nem.


Biztosan sejti, sőt még szinte biztos is benne... de ameddig nincs bizonyítva, hogy azok addig nem tud mit csinálni...

Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 26 2010 03:38pm
Quote (LindaPpP @ 26 Oct 2010 23:37)
Biztosan sejti, sőt még szinte biztos is benne... de ameddig nincs bizonyítva, hogy azok addig nem tud mit csinálni...


This. A nyílt titok nem tény. A warn rendszer meg úgy ahogy van szar..

This post was edited by tevetava on Oct 26 2010 03:38pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2010 03:38pm
Quote (LindaPpP @ Oct 26 2010 09:31pm)
Hogy a ti szavaitokkal éljek "akkor meg ne sírjatok, ha warnt kaptok".



Ameddig nincs bizonyítva, hogy valaki multi addig a modok úgy fogják értékelni a szituációt mint ha nem multi lenne (még ha az is)...
Ha nem tudtok átsiklani eme postok felett ti fogjátok a rövidebbet húzni... de ti tudjátok.


föleg hogy naponta 5x irja le hogy ö az
de oké, nem kurva anyázom
még az is oké hogy nem küldöm el a kurva anyjába
na de azért azt engedjék már meg, hogy kulturáltan elküldjem innen a nyomorult pofáját

ezt a "kulturált" dolgot kicsit pontositanám
nyilván nem a legszebben fogom megkérni, de azért mégiscsak olyan hangnemben, amit irl is használnék egy ilyen társaságban
nem vmi keresztény gyülekezet vagyunk, ahol 1 káromkodásért megostoroznak a faszomat már bele


Quote (tevetava @ Oct 26 2010 09:34pm)
Ez faszság. Az ilyen "attentionwhoreoknak" - ahogy a név is mondja - az a célja hogy észrevedd őket, és visszaanyázz. Ha nem reagálsz rá el fog takarodni, anélkül hogy mondanád neki.
EDIT: Értem, hogyha felbasz, de a higgadtság erény, és respect. Ha ez nincs meg nektek, ti sem vagytok többek


igen, és itt látszik hogy te mennyire kurvára nem voltál még hunsubon
nem, nem fog eltakarodni ha nem figyelsz rá
nem, nem fogja abbahagyni a nyomorult topicok nyitogatását

This post was edited by sylke on Oct 26 2010 03:40pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 03:38pm
Quote (LindaPpP @ 26 Oct 2010 23:37)
Biztosan sejti, sőt még szinte biztos is benne... de ameddig nincs bizonyítva, hogy azok addig nem tud mit csinálni...


sztem te sem gondolod komolyan ezt a bizonyítás dolgot:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ha bármit bizonyítani kéne milyen faszom alapon jön ide bármilyen külföldi mod moderálgatni egy kibaszott fordítóprogrammal?
ja meg amire a 30%-omat kaptam azt is bizonyítottan én raktam bele a felettem lévő quotejába etcetc
mennek ám a véres faszomba
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 26 2010 03:40pm
Quote (sylke @ Oct 26 2010 11:38pm)
föleg hogy naponta 5x irja le hogy ö az
de oké, nem kurva anyázom
még az is oké hogy nem küldöm el a kurva anyjába
na de azért azt engedjék már meg, hogy kulturáltan elküldjem innen a nyomorult pofáját

ezt a "kulturált" dolgot kicsit pontositanám
nyilván nem a legszebben fogom megkérni, de azért mégiscsak olyan hangnemben, amit irl is használnék egy ilyen társaságban
nem vmi keresztény gyülekezet vagyunk, ahol 1 káromkodásért megostoroznak a faszomat már bele


Hiába van szerintetek igazatok, hogy, ha nem a ti véleményetek alapján bírálnak a modok...
Ha meg 5x leírja, hogy egy multi reportoljátok őket a megfelelő helyen ... így van a legtöbb esély arra, hogy történjen valami érdemleges a javatokra.

Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2010 11:38pm)
sztem te sem gondolod komolyan ezt a bizonyítás dolgot:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ha bármit bizonyítani kéne milyen faszom alapon jön ide bármilyen külföldi mod moderálgatni egy kibaszott fordítóprogrammal?
ja meg amire a 30%-omat kaptam azt is bizonyítottan én raktam bele a felettem lévő quotejába etcetc
mennek ám a véres faszomba


Olyan alapon, hogy ő moderálja a fórumot ?

This post was edited by LindaPpP on Oct 26 2010 03:42pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 03:42pm
Quote (LindaPpP @ 26 Oct 2010 23:40)
Hiába van szerintetek igazatok, hogy, ha nem a ti véleményetek alapján bírálnak a modok...
Ha meg 5x leírja, hogy egy multi reportoljátok őket a megfelelő helyen ... így van a legtöbb esély arra, hogy történjen valami érdemleges a javatokra.


mert azt nem tettük meg háromezerszer és nem szarták le ugyanúgy
Quote (LindaPpP @ 26 Oct 2010 23:40)
Hiába van szerintetek igazatok, hogy, ha nem a ti véleményetek alapján bírálnak a modok...
Ha meg 5x leírja, hogy egy multi reportoljátok őket a megfelelő helyen ... így van a legtöbb esély arra, hogy történjen valami érdemleges a javatokra.



Olyan alapon, hogy ő moderálja a fórumot ?


AKKOR MEG MI A FASZOMAT BIZONYGASSAK?

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 26 2010 03:42pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2010 03:42pm
Quote (LindaPpP @ Oct 26 2010 09:40pm)
Hiába van szerintetek igazatok, hogy, ha nem a ti véleményetek alapján bírálnak a modok...
Ha meg 5x leírja, hogy egy multi reportoljátok őket a megfelelő helyen ... így van a legtöbb esély arra, hogy történjen valami érdemleges a javatokra.


ja értem
tehát ha most mondjuk hirtelen felviszem az accomat 100% warnra, csinálok egy multit, és még mondjuk a jo kurva istent is telefosom olyan postokkal, hogy én vagyok sylke
akkor nem én leszek a szar, hanem mindenki más mert hát a modok szerint én nem az vagyok és nem is lehet bizonyitani!!!444
ggwpnore.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 26 2010 03:43pm
Quote (sylke @ 26 Oct 2010 23:38)

igen, és itt látszik hogy te mennyire kurvára nem voltál még hunsubon
nem, nem fog eltakarodni ha nem figyelsz rá
nem, nem fogja abbahagyni a nyomorult topicok nyitogatását


Kíváncsi lennék, hányszor próbáltátok meg..
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 26 2010 03:44pm
Quote (medvehere @ 26 Oct 2010 23:20)
nem tudom megfigyelted-e mikre lehet mostanában warnt kapni


Én kérek elnézést, amiért nem tartom nyilván az összes hunsubos postot... <_<
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 26 2010 03:44pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2010 11:42pm)
mert azt nem tettük meg háromezerszer és nem szarták le ugyanúgy


Esetleg, ha készült topic róla és nem történt semmi ... (mondjuk 1-2hétig) akkor próbáljatok meg írni egy "normális hangvételű" pmet egy modnak.

e/ Ha nem válaszol... akkor így jártatok... de ennél többet nem tudtok tenni.

This post was edited by LindaPpP on Oct 26 2010 03:45pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1168169170171172197Next
Add Reply New Topic New Poll