Quote (LindaPpP @ Oct 26 2010 09:31pm)
Hogy a ti szavaitokkal éljek "akkor meg ne sírjatok, ha warnt kaptok".
Ameddig nincs bizonyítva, hogy valaki multi addig a modok úgy fogják értékelni a szituációt mint ha nem multi lenne (még ha az is)...
Ha nem tudtok átsiklani eme postok felett ti fogjátok a rövidebbet húzni... de ti tudjátok.
föleg hogy naponta 5x irja le hogy ö az
de oké, nem kurva anyázom
még az is oké hogy nem küldöm el a kurva anyjába
na de azért azt engedjék már meg, hogy kulturáltan elküldjem innen a nyomorult pofáját
ezt a "kulturált" dolgot kicsit pontositanám
nyilván nem a legszebben fogom megkérni, de azért mégiscsak olyan hangnemben, amit irl is használnék egy ilyen társaságban
nem vmi keresztény gyülekezet vagyunk, ahol 1 káromkodásért megostoroznak a faszomat már bele
Quote (tevetava @ Oct 26 2010 09:34pm)
Ez faszság. Az ilyen "attentionwhoreoknak" - ahogy a név is mondja - az a célja hogy észrevedd őket, és visszaanyázz. Ha nem reagálsz rá el fog takarodni, anélkül hogy mondanád neki.
EDIT: Értem, hogyha felbasz, de a higgadtság erény, és respect. Ha ez nincs meg nektek, ti sem vagytok többek
igen, és itt látszik hogy te mennyire kurvára nem voltál még hunsubon
nem, nem fog eltakarodni ha nem figyelsz rá
nem, nem fogja abbahagyni a nyomorult topicok nyitogatását
This post was edited by sylke on Oct 26 2010 03:40pm