Quote (Klontar @ Mar 12 2010 03:42pm)
A star hozzáférésed semmi nem veszi el, még az 50% warn+, de még a csoport: banned se.
vágom, de hogy rainbowot minek veszik el... nemértem.
nemtudok reportolni (ami ráadásul nem is az én érdekem lenne ((((nem mintha sűrűn csinálnám))) ) nincs orb hozzáférésem, multi acc report sectionba se tudok postolni, events hozzáférésem sincs, trade topicot se tudok keresni, etc -.-''
imo tiszta hülyeség : D