d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1167168169170171327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 2 2014 03:53pm
Quote (Namechange @ Aug 2 2014 11:43pm)
Helyes, de hogy fogsz te így gólyatáborba jönni?


sehogy :(
mondjuk mi amugyse egy golyataborba mennenk, mert te nem pszk-n vagy, amirite?

This post was edited by dotosport on Aug 2 2014 03:55pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 2 2014 05:45pm
Quote (Namechange @ Aug 2 2014 10:43pm)
Helyes, de hogy fogsz te így gólyatáborba jönni?


ocsem megy : D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 2 2014 05:56pm
vismajor XD

Amugy szerintem akarki megmondhatoja lett volna, hogy itthon az IR olyan diplomata kepzes, ami csak akkor er valamit ha mar fix helyed meg kapcsolataid vannak vegzes utan, nem fogyatekosoknak talaltak ki akik szeretnek kulfoldiekkel haverkodni.
A tryhardot amit leirtal valoszinuleg a sracok akikkel egy helyre kersulz mar reg letudtak gimiben, 2-3-4 nyelven perfektul beszelnek, meg attanultak a mindennapjaikat, hogy teljesitsek a felveteli kovetelmenyeket.

Nem is tudom mire szamitottal, 23 evesen beiratkozol egy bufeszakra csak azert mert csilivilin hangzik egy csudimudi egyetemen, mikozben az erettsegin is csak piros fakockakat ismertel fol.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 3 2014 08:27am
Quote (Vismajor @ 2 Aug 2014 10:49)
Kaptam levelet neptunba, fizessek 170 ezer ftot
mondom wtf engme államira vettek fel
idegen nyelvi hozzájárulás
ja hén erről nem tudtam, jó nagy fogyatékos vagyok
diakhitel.hu


XDDDD
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 4 2014 05:48am
Nah felhívtam TO-t meg a diákhitelt m a stájsz
Nem lehet csak úgy átjelentkezni angolrról magyarra, csak 60 kredit elvégzése után lehet kérvényt benyújtani
Diákhitel 2t nem lehet az id. nyelvi hozzájárulás miatt felvenni, diákhitel 1kell aminek majd 6% a kamata, és úgyse kell semmi másra
Tos néni rendes volt aszondja miért nem megyek valahova külföldre vagy most ne iratkozzak be csak hövőre
mondom SAGDIUgsduidg mostmár egyetemre akarok járni már tényleg 40 éves leszek mire elvégzek egy szakot bazdmeg
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 4 2014 05:50am
Quote (Vismajor @ 4 Aug 2014 13:48)
Nah felhívtam  TO-t meg a diákhitelt m a stájsz
Nem lehet csak úgy átjelentkezni angolrról magyarra, csak 60 kredit elvégzése után lehet kérvényt benyújtani
Diákhitel 2t nem lehet az id. nyelvi hozzájárulás miatt felvenni, diákhitel 1kell aminek majd 6% a kamata, és úgyse kell semmi másra
Tos  néni rendes volt aszondja miért nem megyek valahova külföldre vagy most ne iratkozzak be csak hövőre
mondom SAGDIUgsduidg mostmár egyetemre akarok járni már tényleg 40 éves leszek mire elvégzek egy szakot bazdmeg


Remélem úgy kezdtél, hogy a "kurvaanyátok".
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2014 05:52am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Aug 2014 13:50)
Remélem úgy kezdtél, hogy a "kurvaanyátok".


elte/10
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 4 2014 05:52am
Quote (Vismajor @ 4 Aug 2014 12:48)
Nah felhívtam  TO-t meg a diákhitelt m a stájsz
Nem lehet csak úgy átjelentkezni angolrról magyarra, csak 60 kredit elvégzése után lehet kérvényt benyújtani
Diákhitel 2t nem lehet az id. nyelvi hozzájárulás miatt felvenni, diákhitel 1kell aminek majd 6% a kamata, és úgyse kell semmi másra
Tos  néni rendes volt aszondja miért nem megyek valahova külföldre vagy most ne iratkozzak be csak hövőre
mondom SAGDIUgsduidg mostmár egyetemre akarok járni már tényleg 40 éves leszek mire elvégzek egy szakot bazdmeg


lol dem marketing skillz
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 4 2014 05:53am
Quote (josheide @ Aug 4 2014 12:52pm)
lol dem marketing skillz


Én is csodálkoztam, érdekes volt
Meg azt modnta ő is olvasta a blogot :D És hát nem ért egyet, mondjuk ez feltételeztem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 4 2014 06:24am
Quote (Vismajor @ 4 Aug 2014 13:48)
Nah felhívtam  TO-t meg a diákhitelt m a stájsz
Nem lehet csak úgy átjelentkezni angolrról magyarra, csak 60 kredit elvégzése után lehet kérvényt benyújtani
Diákhitel 2t nem lehet az id. nyelvi hozzájárulás miatt felvenni, diákhitel 1kell aminek majd 6% a kamata, és úgyse kell semmi másra
Tos  néni rendes volt aszondja miért nem megyek valahova külföldre vagy most ne iratkozzak be csak hövőre
mondom SAGDIUgsduidg mostmár egyetemre akarok járni már tényleg 40 éves leszek mire elvégzek egy szakot bazdmeg


"csá, vis vagyok, a kurva anyátokat ti rohadt cigány faszok, miért nem járhatok ingyen" :XASDASDASDASDASD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1167168169170171327Next
Add Reply New Topic New Poll