Quote (Vismajor @ 4 Aug 2014 13:48)
Nah felhívtam TO-t meg a diákhitelt m a stájsz
Nem lehet csak úgy átjelentkezni angolrról magyarra, csak 60 kredit elvégzése után lehet kérvényt benyújtani
Diákhitel 2t nem lehet az id. nyelvi hozzájárulás miatt felvenni, diákhitel 1kell aminek majd 6% a kamata, és úgyse kell semmi másra
Tos néni rendes volt aszondja miért nem megyek valahova külföldre vagy most ne iratkozzak be csak hövőre
mondom SAGDIUgsduidg mostmár egyetemre akarok járni már tényleg 40 éves leszek mire elvégzek egy szakot bazdmeg
"csá, vis vagyok, a kurva anyátokat ti rohadt cigány faszok, miért nem járhatok ingyen" :XASDASDASDASDASD