d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1167168169170171197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 26 2010 03:27pm
ja, ez szerintem is gond, tök összevissza adogatják kb, van hogy valaki anyázásra nem kap semmit, másik meg két topiccal arrébb egy takarodjra ülhet egy órát
mindegy, sírunk
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 26 2010 03:29pm
Tudjátok jól, hogy mikor akar titeket valaki provokálni, csak nem bírjátok megállni, hogy ne ugorjatok rá.. ez itt a probléma.
Semmit nem értek el azzal, ha elkülditek a p*csába csak, hogy warnt kaptok.. akkor meg minek ?

Ha nem kedveltek valakit, haladjatok át a postjai felett és woááálááá, nincs probléma.

This post was edited by LindaPpP on Oct 26 2010 03:31pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 03:30pm
Quote (LindaPpP @ 26 Oct 2010 23:29)
Tudjátok jól, hogy mikor akar titeket valaki provokálni, csak nem bírjátok megállni, hogy ne ugorjatok rá.. ez itt a probléma.
Semmit nem értetk el azzal, ha elkülditek a p*csába csak, hogy warnt kaptok.. akkor meg minek ?

Ha nem kedveltek valakit, haladjatok át a postjai felett és woááálááá, nincs probléma.


ahanem.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2010 03:31pm
Quote (LindaPpP @ Oct 26 2010 09:29pm)
Tudjátok jól, hogy mikor akar titeket valaki provokálni, csak nem bírjátok megállni, hogy ne ugorjatok rá.. ez itt a probléma.
Semmit nem értetk el azzal, ha elkülditek a p*csába csak, hogy warnt kaptok.. akkor meg minek ?

Ha nem kedveltek valakit, haladjatok át a postjai felett és woááálááá, nincs probléma.


de, van probléma
néhány elbaszott hülyegyerek postján egyszerüen nem lehet csak ugy átnézni
akkora kibaszott nagy baromságokat irnak, hogy ha szo nélkül hagynánk az emberiségnek tennénk rosszat

meg nehogymár én legyek a szar, amikor idejön a 30. multival és nyitogatja a szerencsétlen és teljesen értelmetlen hülyeségeit
ki lett egyszer bannolva, akkor ne én kapjak már suspit hogy elküldöm a véreres faszba
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 26 2010 03:31pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2010 11:30pm)
ahanem.


Hogy a ti szavaitokkal éljek "akkor meg ne sírjatok, ha warnt kaptok".

Quote (sylke @ Oct 26 2010 11:31pm)
de, van probléma
néhány elbaszott hülyegyerek postján egyszerüen nem lehet csak ugy átnézni
akkora kibaszott nagy baromságokat irnak, hogy ha szo nélkül hagynánk az emberiségnek tennénk rosszat

meg nehogymár én legyek a szar, amikor idejön a 30. multival és nyitogatja a szerencsétlen és teljesen értelmetlen hülyeségeit
ki lett egyszer bannolva, akkor ne én kapjak már suspit hogy elküldöm a véreres faszba


Ameddig nincs bizonyítva, hogy valaki multi addig a modok úgy fogják értékelni a szituációt mint ha nem multi lenne (még ha az is)...
Ha nem tudtok átsiklani eme postok felett ti fogjátok a rövidebbet húzni... de ti tudjátok.

This post was edited by LindaPpP on Oct 26 2010 03:33pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 03:32pm
Quote (LindaPpP @ 26 Oct 2010 23:31)
Hogy a ti szavaitokkal éljek "akkor meg ne sírjatok, ha warnt kaptok".


Quote (sylke @ 26 Oct 2010 23:31)
de, van probléma
néhány elbaszott hülyegyerek postján egyszerüen nem lehet csak ugy átnézni
akkora kibaszott nagy baromságokat irnak, hogy ha szo nélkül hagynánk az emberiségnek tennénk rosszat

meg nehogymár én legyek a szar, amikor idejön a 30. multival és nyitogatja a szerencsétlen és teljesen értelmetlen hülyeségeit
ki lett egyszer bannolva, akkor ne én kapjak már suspit hogy elküldöm a véreres faszba


de én azért csak sírnék, hátha lesz valami látszata
ha meg nem akkor ássa el magát a modgroup
kész.
Quote (LindaPpP @ 26 Oct 2010 23:31)
Hogy a ti szavaitokkal éljek "akkor meg ne sírjatok, ha warnt kaptok".



Ameddig nincs bizonyítva, hogy valaki multi addig a modok úgy fogják értékelni a szituációt mint ha nem multi lenne (még ha az is)...
Ha nem tudtok átsiklani eme postok felett ti fogjátok a rövidebbet húzni... de ti tudjátok.


azért az látom kurvára nem tűnik fel neked sem h még lajo is tudja hogy ki multi és ki nem.

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 26 2010 03:34pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 26 2010 03:34pm
Quote (sylke @ 26 Oct 2010 23:31)
de, van probléma
néhány elbaszott hülyegyerek postján egyszerüen nem lehet csak ugy átnézni
akkora kibaszott nagy baromságokat irnak, hogy ha szo nélkül hagynánk az emberiségnek tennénk rosszat

meg nehogymár én legyek a szar, amikor idejön a 30. multival és nyitogatja a szerencsétlen és teljesen értelmetlen hülyeségeit
ki lett egyszer bannolva, akkor ne én kapjak már suspit hogy elküldöm a véreres faszba


Ez faszság. Az ilyen "attentionwhoreoknak" - ahogy a név is mondja - az a célja hogy észrevedd őket, és visszaanyázz. Ha nem reagálsz rá el fog takarodni, anélkül hogy mondanád neki.
EDIT: Értem, hogyha felbasz, de a higgadtság erény, és respect. Ha ez nincs meg nektek, ti sem vagytok többek

This post was edited by tevetava on Oct 26 2010 03:35pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 03:35pm
de kibaszott sok itt a hippi...
szerintem meg a szemetet jobb eltakarítani mint kerülgetni.

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 26 2010 03:36pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 26 2010 03:35pm
Quote (tevetava @ Oct 26 2010 10:34pm)
Ez faszság. Az ilyen "attentionwhoreoknak" - ahogy a név is mondja - az a célja hogy észrevedd őket, és visszaanyázz. Ha nem reagálsz rá el fog takarodni, anélkül hogy mondanád neki.


csak a warn egyoldalú
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 26 2010 03:35pm
Quote (LindaPpP @ 26 Oct 2010 23:31)
Ameddig nincs bizonyítva, hogy valaki multi addig a modok úgy fogják értékelni a szituációt mint ha nem multi lenne (még ha az is)...
Ha nem tudtok átsiklani eme postok felett ti fogjátok a rövidebbet húzni... de ti tudjátok.


wrong
Go Back To Magyar Topic List
Prev1167168169170171197Next
Add Reply New Topic New Poll