Quote (LindaPpP @ 26 Oct 2010 23:31)
Hogy a ti szavaitokkal éljek "akkor meg ne sírjatok, ha warnt kaptok".
Quote (sylke @ 26 Oct 2010 23:31)
de, van probléma
néhány elbaszott hülyegyerek postján egyszerüen nem lehet csak ugy átnézni
akkora kibaszott nagy baromságokat irnak, hogy ha szo nélkül hagynánk az emberiségnek tennénk rosszat
meg nehogymár én legyek a szar, amikor idejön a 30. multival és nyitogatja a szerencsétlen és teljesen értelmetlen hülyeségeit
ki lett egyszer bannolva, akkor ne én kapjak már suspit hogy elküldöm a véreres faszba
de én azért csak sírnék, hátha lesz valami látszata
ha meg nem akkor ássa el magát a modgroup
kész.
Quote (LindaPpP @ 26 Oct 2010 23:31)
Hogy a ti szavaitokkal éljek "akkor meg ne sírjatok, ha warnt kaptok".
Ameddig nincs bizonyítva, hogy valaki multi addig a modok úgy fogják értékelni a szituációt mint ha nem multi lenne (még ha az is)...
Ha nem tudtok átsiklani eme postok felett ti fogjátok a rövidebbet húzni... de ti tudjátok.
azért az látom kurvára nem tűnik fel neked sem h még lajo is tudja hogy ki multi és ki nem.
This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 26 2010 03:34pm