d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1167168169170171232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Mar 9 2010 07:33pm
Eddig is voltak levelek a topicok neve előtt ?
Ha igen, akkor jó hogy eddig nem szúrta ki a szemem, pedig nagyon idegesítő

This post was edited by banyek on Mar 9 2010 07:35pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 10 2010 01:18am
Quote (banyek @ 10 Mar 2010 01:33)
Eddig is voltak levelek a topicok neve előtt ?
Ha igen, akkor jó hogy eddig nem szúrta ki a szemem, pedig nagyon idegesítő


voltak bizony
fogalmam sincs hogy mire jók
már kérdeztem itt egyszer
Banned
Posts: 225
Joined: Jan 14 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 10 2010 02:34am
Quote (inURFace @ Mar 10 2010 07:18am)
voltak bizony
fogalmam sincs hogy mire jók
már kérdeztem itt egyszer


van-e új post, mióta legutóbb olvastad a topicot
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 10 2010 04:32am
Quote (banyek @ Mar 10 2010 03:33am)
Eddig is voltak levelek a topicok neve előtt ?
Ha igen, akkor jó hogy eddig nem szúrta ki a szemem, pedig nagyon idegesítő


Mióta a jsps eszemet tudom ott vannak! ^_^

This post was edited by Fezmin on Mar 10 2010 04:38am
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Mar 11 2010 02:25am
Quote (inURFace @ Mar 10 2010 07:18am)
voltak bizony
fogalmam sincs hogy mire jók
már kérdeztem itt egyszer


áttetsző ha olvastad a topikot, "tömör" ha van új üzenet, piros lesz ha megvan a 60 hsz, stb
Hogy a faszba nem tünt fel még eddig jozef, te meg h nem jöttél rá mre való? :DD
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Mar 12 2010 01:14am
Lusta vagyok elolvasni a jsp szabályzat azon pontját ahol levan írva az, hogy visszakapom-e a rainbowom ha unlockolnak, no meg úgy postot se kapnék, így meg egyből kettőt mert majd még meg is köszönöm a választ egy +1 el.

szóval, visszafogom kapni :( ?

This post was edited by xXmateXx on Mar 12 2010 01:14am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 12 2010 05:51am
Quote (xXmateXx @ 12 Mar 2010 09:14)
Lusta vagyok elolvasni a jsp szabályzat azon pontját ahol levan írva az, hogy visszakapom-e a rainbowom ha unlockolnak, no meg úgy postot se kapnék, így meg egyből kettőt mert majd még meg is köszönöm a választ egy +1 el.

szóval, visszafogom kapni :( ?


persze
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Mar 12 2010 05:55am
Quote (Ad4mz @ Mar 12 2010 12:51pm)
persze

helyes!

btw nemértem h a rainbow hozzáférésem miért veszi el és a star hozzáférésem miért nem -.-'

ty a választ.
Banned
Posts: 797
Joined: Mar 2 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 12 2010 07:23am
Quote (xXmateXx @ Mar 12 2010 12:55pm)
helyes!

btw nemértem h a rainbow hozzáférésem miért veszi el és a star hozzáférésem miért nem -.-'

ty a választ.


hogy azért ne essen akkora csorba addig se az e-peniseden
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 12 2010 08:42am
Quote (xXmateXx @ 12 Mar 2010 12:55)
helyes!

btw nemértem h a rainbow hozzáférésem miért veszi el és a star hozzáférésem miért nem -.-'

ty a választ.


A star hozzáférésed semmi nem veszi el, még az 50% warn+, de még a csoport: banned se.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1167168169170171232Next
Closed New Topic New Poll