Quote (inURFace @ Mar 10 2010 07:18am)
voltak bizony
fogalmam sincs hogy mire jók
már kérdeztem itt egyszer
áttetsző ha olvastad a topikot, "tömör" ha van új üzenet, piros lesz ha megvan a 60 hsz, stb
Hogy a faszba nem tünt fel még eddig jozef, te meg h nem jöttél rá mre való? :DD