Quote (fahrii @ 3 May 2010 18:22)
http://www.youtube.com/watch?v=2K0q74jtV8s
http://animeotaku.animeblogger.net/wp-content/uploads/2009/12/coolface.jpg
Istenem... 2 meme egy postban, egy newfagtol
Na emiatt szar manapsag a /b/.. az olyanok miatt, mint te.