Quote (jarabekg @ Mar 28 2013 01:31pm)
persze
egy pillanatra se gondolj bele, hogy a saját nyomorodról csak te tehetsz és senki más
még a végén rosszul éreznéd magad, a saját problémáid miatt, és nem tudnál okolni érte mindenki mást
igen, ebben is van igazad
legkönnyebb mást okolni amiatt, hogy szar
és az is igaz, hogy csak saját magamon segíthetek, mert senki soha nem fog segíteni rajtam
ölsz vagy állandóan áldozata leszel azoknak akik ölnek
de csomóan vannak úgy, főleg vidéken, hogy dolgoznának a szar érettségijükkel de nincs mit vagy ha van is, éhbérért robotmeló a gyárban.
csinálják, mert ott a gyerek, a család és a szárazkenyér is több mint a semmi.
a vezetőink meg pofánröhögnek a 40 milliós házból, hogy "a postaládámba tette valaki" és továbbmennek és soha semmilyen következmény nincs?! miközben százezren járnak ilyen nyomorúságos cipőben?!
abban is igazad van, hogy nagyon sok az olyan aki saját maga baszta el a dolgát és most meg sír és mást hibáztat
de azokról se feledkezzünk meg akik ebbe a szarba születnek bele és esélyük oly kevés kitörni onnan, amíg a 31 éves köcsög meg 40 milliós házat épít.
ok. minek dugták a világra azt a nyomorultat, mondhatnád jogosan. de akkor szabályozzák a gyerekvállalást és ne azzal törődjenek, hogy fogy a magyar.
ha ellopják maguknak a dolgokat akkor ne akarják még azt is, hogy gyarapodjunk. hisz miből?!
akkor fogyjunk el, éljenek az urak meg az a réteg rabszolga aki nem döglik bele ebbe az egészbe