d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11661671681691704765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 1 2015 01:36pm
Quote (Ghostmasterq @ 1 Jul 2015 12:49)
rofl, véletlenül elhoztam egy kosarat a sarki Coopból :s


haverokkal egyszer egy hatalmas auchanből toltunk el egy bevásárlókocsit
alapból olyan volt hogy nem kellett pénzérmét beletenni
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 1 2015 03:25pm
megyek voltra szombaton
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 1 2015 03:29pm
Quote (MarcusD @ Jul 1 2015 08:36pm)
haverokkal egyszer egy hatalmas auchanből toltunk el egy bevásárlókocsit
alapból olyan volt hogy nem kellett pénzérmét beletenni


gondolom televolt zabálnivalóval
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 1 2015 03:42pm
Quote (TrollBoss @ Jul 1 2015 09:29pm)
gondolom televolt zabálnivalóval


én egyszer azt álmodtam h megállt az idő én meg elmentem a tescoba és hazatoltam egy kocsinyi kólát meg chipset
pont mire visszaértem indult el megint az idő
mondtam huh de mire elkezdhettem volna fogyasztani felébredtem


milyen jo lenne egy ilyen szuperképesség időmegállítás

de úgy hogy te inditod el ujra és nem random


csajokat is meg lehetne dugni

This post was edited by Senee on Jul 1 2015 03:44pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 1 2015 04:06pm
Quote (Senee @ Jul 1 2015 10:42pm)
milyen jo lenne egy ilyen szuperképesség időmegállítás

de úgy hogy te inditod el ujra és nem random


csajokat is meg lehetne dugni


az utcán
állva
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 2 2015 02:54am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 2 2015 03:07am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

elhagytam a tarcamat a vonaton es egy nigger ült mellettem

mennyi az eselye hogy viszont latom?
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jul 2 2015 03:14am
Quote (Karan2_Returned @ 2 Jul 2015 11:07)
elhagytam a tarcamat a vonaton es egy nigger ült mellettem

mennyi az eselye hogy viszont latom?


tul sokat vonatozol. az osszes sztori onnan van.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 2 2015 03:24am
Quote (Karan2_Returned @ 2 Jul 2015 10:07)
elhagytam a tarcamat a vonaton es egy nigger ült mellettem

mennyi az eselye hogy viszont latom?


alig vagy rasszista
Go Back To Magyar Topic List
Prev11661671681691704765Next
Add Reply New Topic New Poll