d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1166167168169170197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 03:18pm
Quote (Genthor @ 26 Oct 2010 23:09)
Calling out Lajo.


Nekem három kérdésem (ami inkább négy) lenne az új suspend rendszerrel kapcsolatban.

1. Hogyan jött az ötlet?

2. Mikor kerül bele a szabályzatba?

3. Mi a mértékegysége? Mi alapján dől el, hogy melyik "kifejezésért" mennyi "pihenőidő" jár? - Bár erre szerintem úgyis az "egyéni elbírálás" lesz a válasz.



Én nem sok értelmét látom az ilyen 15-20 perces suspendeknek. Sőt, igazából úgy gondolom, hogy káros a meglévő warn rendszerre, jelentősen csökkenti a tekintélyét. A userek sokkal bátrabbak, szókimondóbbak lesznek, ha látják, hogy egy rövid ideig tartó "sarokbaállítással" megúszhatnak egy kicsit keményebb postot.

aha oké
már lassan a menj innenre adnak 20% warn-t meg 23523523 év suspit
na taka-
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2010 03:19pm
Quote (Lajo @ Oct 26 2010 10:19am)
ez angolul nem go away lenne, hanem get the f... off es igen, ugyanez jart volna erte

@mindenki aki itt sir: "örüljetek, hogy warnt nem kaptatok :DDDD"

siras helyett viselkedjetek normalisan


sirás helyett moderáljatok normálisan
nyomorult banda bazdmeg
a fél sub multikbol áll, de inkább azért osztogassatok suspit, hogy vki beirta: TAKARODJ MÁR INNEN TE NYOMORULT MULTI
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 26 2010 03:20pm
Quote (Genthor @ Oct 26 2010 11:09pm)
Én nem sok értelmét látom az ilyen 15-20 perces suspendeknek. Sőt, igazából úgy gondolom, hogy káros a meglévő warn rendszerre, jelentősen csökkenti a tekintélyét. A userek sokkal bátrabbak, szókimondóbbak lesznek, ha látják, hogy egy rövid ideig tartó "sarokbaállítással" megúszhatnak egy kicsit keményebb postot.


nem tudom megfigyelted-e mikre lehet mostanában warnt kapni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 03:22pm
Quote (sylke @ 26 Oct 2010 23:19)
sirás helyett moderáljatok normálisan
nyomorult banda bazdmeg
a fél sub multikbol áll, de inkább azért osztogassatok suspit, hogy vki beirta: TAKARODJ MÁR INNEN TE NYOMORULT MULTI


this
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 26 2010 03:22pm
Quote (Genthor @ 26 Oct 2010 23:09)
Calling out Lajo.


Nekem három kérdésem (ami inkább négy) lenne az új suspend rendszerrel kapcsolatban.

1. Hogyan jött az ötlet?

2. Mikor kerül bele a szabályzatba?

3. Mi a mértékegysége? Mi alapján dől el, hogy melyik "kifejezésért" mennyi "pihenőidő" jár? - Bár erre szerintem úgyis az "egyéni elbírálás" lesz a válasz.



Én nem sok értelmét látom az ilyen 15-20 perces suspendeknek. Sőt, igazából úgy gondolom, hogy káros a meglévő warn rendszerre, jelentősen csökkenti a tekintélyét. A userek sokkal bátrabbak, szókimondóbbak lesznek, ha látják, hogy egy rövid ideig tartó "sarokbaállítással" megúszhatnak egy kicsit keményebb postot.


szerintem meg pont jó, hogyha valami majomnak elgulul a gyógyszere és pörög péntek este, akkor ez elég lehet épp hogy leállítsa
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 26 2010 03:22pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ 26 Oct 2010 22:22)
szerintem meg pont jó, hogyha valami majomnak elgulul a gyógyszere és pörög péntek este, akkor ez elég lehet épp hogy leállítsa


az a 10 perc? kk
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 26 2010 03:23pm
Quote (Janou @ 26 Oct 2010 23:22)
az a 10 perc? kk


félre meg afölött gondoltam inkább
ha meg olyan kevés úgyis akkor nemtom mibajotok vele

This post was edited by TheElderOfTheInternet on Oct 26 2010 03:23pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2010 03:24pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ Oct 26 2010 09:22pm)
szerintem meg pont jó, hogyha valami majomnak elgulul a gyógyszere és pörög péntek este, akkor ez elég lehet épp hogy leállítsa


azt nem vágom hogy ha flémért kap suspit vki, illetve most már inkább 1 nyomatékosabb menj el innen postra kap, akkor provokácioért miért nem adnak?

Quote (TheElderOfTheInternet @ Oct 26 2010 09:23pm)
félre meg afölött gondoltam inkább
ha meg olyan kevés úgyis akkor nemtom mibajotok vele


nem a suspival van a gond
HANEM HOGY NEVETSÉGES POSTOKRA ADNAK 1 ORÁKAT

This post was edited by sylke on Oct 26 2010 03:24pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 03:24pm
Quote (sylke @ 26 Oct 2010 23:24)
azt nem vágom hogy ha flémért kap suspit vki, illetve most már inkább 1 nyomatékosabb menj el innen postra kap, akkor provokácioért miért nem adnak?


hát ezaz, az ilyen subzeronyomorultaknak már a puszta létezése provokáció, ban-t mindegyiknek
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2010 03:26pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2010 09:24pm)
hát ezaz, az ilyen subzeronyomorultaknak már a puszta létezése provokáció, ban-t mindegyiknek


09+ accot alapbol 90% warnrol kéne kezdeni, meg 30 perc floodcontrolrol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1166167168169170197Next
Add Reply New Topic New Poll