Quote (TheElderOfTheInternet @ Oct 26 2010 09:22pm)
szerintem meg pont jó, hogyha valami majomnak elgulul a gyógyszere és pörög péntek este, akkor ez elég lehet épp hogy leállítsa
azt nem vágom hogy ha flémért kap suspit vki, illetve most már inkább 1 nyomatékosabb menj el innen postra kap, akkor provokácioért miért nem adnak?
Quote (TheElderOfTheInternet @ Oct 26 2010 09:23pm)
félre meg afölött gondoltam inkább
ha meg olyan kevés úgyis akkor nemtom mibajotok vele
nem a suspival van a gond
HANEM HOGY NEVETSÉGES POSTOKRA ADNAK 1 ORÁKAT
This post was edited by sylke on Oct 26 2010 03:24pm