Quote (Anarkin @ Mar 2 2010 09:08pm)
Új fícsör
http://i381.photobucket.com/albums/oo251/Anarkin24/qwe-1.png
Nem rossz ötlet, nekünk is gyorsabb, és Paulank is -1 feladat, hiszen name change-et ahányan igényelhetnek... biztos sok időt vett ez el tőle idáig.
This post was edited by Fezmin on Mar 2 2010 01:24pm