d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1166167168169170232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Feb 28 2010 04:36pm
http://img59.imageshack.us/img59/2737/newquote.jpg

nektek is blured a quoted szöveg ?

This post was edited by banyek on Feb 28 2010 04:36pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 2 2010 01:08pm
Új fícsör

Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 2 2010 01:19pm
Quote (Anarkin @ 2 Mar 2010 19:08)
Új fícsör

http://i381.photobucket.com/albums/oo251/Anarkin24/qwe-1.png


lól
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 2 2010 01:23pm
Quote (Anarkin @ Mar 2 2010 09:08pm)
Új fícsör

http://i381.photobucket.com/albums/oo251/Anarkin24/qwe-1.png


Nem rossz ötlet, nekünk is gyorsabb, és Paulank is -1 feladat, hiszen name change-et ahányan igényelhetnek... biztos sok időt vett ez el tőle idáig. :)

This post was edited by Fezmin on Mar 2 2010 01:24pm
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 2 2010 01:26pm
Quote (Fezmin @ 2 Mar 2010 20:23)
Nem rossz ötlet, nekünk is gyorsabb, és Paulank is -1 feladat, hiszen name change-et ahányan igényelhetnek... biztos sok időt vett ez el tőle idáig. :)


This, sok időt megspórol.
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Mar 2 2010 05:41pm
Quote (Klontar @ Mar 2 2010 07:26pm)
This, sok időt megspórol.


csak a noobok változtatják a nevüket
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Mar 2 2010 06:39pm
Egy rétegre szeretnék 90*90-es rácsot tenni, de sehogy nem jön össze. Valaki esetleg tudna segíteni ?
Köszönöm!

This post was edited by banyek on Mar 2 2010 06:40pm
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 2 2010 08:35pm
Quote (Frostler @ 3 Mar 2010 00:41)
csak a noobok változtatják a nevüket


a prok új accot csinálnak
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Mar 5 2010 04:46am
hiányzik beni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 5 2010 10:21am
Quote (Anarkin @ 2 Mar 2010 20:08)
Új fícsör

http://i381.photobucket.com/albums/oo251/Anarkin24/qwe-1.png


Végre egy értelmes ötlet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1166167168169170232Next
Closed New Topic New Poll