d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1165166167168169197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 26 2010 04:54am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Oct 2010 11:34)
get the fuck out

vagy

fuck off

get the fuck off ist wtf

szerintem nem az a baj hogy egyre szigorúbb a jsp, hanem hogy gyakran tesz kivételeket... meg azért a szigorúság egy idő után kb. szólásszabadság korlátozásába csap át, amit azért csak nem kéne.


fuck the get off
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 26 2010 05:04am
Quote (InfamousMythos @ 26 Oct 2010 12:37)
ahogy elnezem ez a kivetelezes a 09-10 userekkel nagyon megy
en annyit mondok h takarodj az +10%
egy 09-10 user ragel, anyazik, ahol tudja megszegi a szabalyokat es nem kap semmit


regelj újat 10és lesz 10es jd-d.

ráadásul jozef meg rici megmagyarázza, hogy nem leszel multi, mert volt két enid, sose volt enid.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Oct 26 2010 05:05am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Oct 2010 13:04)
regelj újat 10és lesz 10es jd-d.

ráadásul jozef meg rici megmagyarázza, hogy nem leszel multi, mert volt két enid, sose volt enid.


az a baj h engem autobannolnanak
ez csak az ilyeneknek megy mint greenday+jozef
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 26 2010 05:09am
Quote (InfamousMythos @ 26 Oct 2010 13:05)
az a baj h engem autobannolnanak
ez csak az ilyeneknek megy mint greenday+jozef


akor először járasd le magad, és majd utána regelj. nekik is bejött.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Oct 26 2010 05:11am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Oct 2010 13:09)
akor először járasd le magad, és majd utána regelj. nekik is bejött.


06 acc>xxxxx multi acc
^^
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 26 2010 05:12am
Quote (InfamousMythos @ 26 Oct 2010 13:11)
06 jun 23 acc>xxxxx multi acc
^^


fixd
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 26 2010 05:16am
Quote (Lajo @ Oct 26 2010 10:19am)
ez angolul nem go away lenne, hanem get the f... off es igen, ugyanez jart volna erte

@mindenki aki itt sir: "örüljetek, hogy warnt nem kaptatok :DDDD"

siras helyett viselkedjetek normalisan


okj
és greenday mi keres itt?
32543265 multija van ragel össze vissza, és még mindig itt van
vagy azért mert orbja van meg csillagja már védett?
mert akkor veszek én is csillagot meg réjnbowot és elküldök mindenkit a k*rva a*yába

This post was edited by harcikacsa17 on Oct 26 2010 05:16am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 26 2010 05:23am
Quote (Lajo @ 26 Oct 2010 11:19)
ez angolul nem go away lenne, hanem get the f... off es igen, ugyanez jart volna erte

@mindenki aki itt sir: "örüljetek, hogy warnt nem kaptatok :DDDD"

siras helyett viselkedjetek normalisan


.
..
...
....






:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 07:24am
Quote (Lajo @ 26 Oct 2010 12:19)
ez angolul nem go away lenne, hanem get the f... off es igen, ugyanez jart volna erte

@mindenki aki itt sir: "örüljetek, hogy warnt nem kaptatok :DDDD"

siras helyett viselkedjetek normalisan


ezt te sem gondolod komolyan szerintem.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 26 2010 03:09pm
Calling out Lajo.


Nekem három kérdésem (ami inkább négy) lenne az új suspend rendszerrel kapcsolatban.

1. Hogyan jött az ötlet?

2. Mikor kerül bele a szabályzatba?

3. Mi a mértékegysége? Mi alapján dől el, hogy melyik "kifejezésért" mennyi "pihenőidő" jár? - Bár erre szerintem úgyis az "egyéni elbírálás" lesz a válasz.



Én nem sok értelmét látom az ilyen 15-20 perces suspendeknek. Sőt, igazából úgy gondolom, hogy káros a meglévő warn rendszerre, jelentősen csökkenti a tekintélyét. A userek sokkal bátrabbak, szókimondóbbak lesznek, ha látják, hogy egy rövid ideig tartó "sarokbaállítással" megúszhatnak egy kicsit keményebb postot.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1165166167168169197Next
Add Reply New Topic New Poll