d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1165166167168169257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 5 2010 03:45am
Quote (harcikacsa17 @ Dec 5 2010 09:44am)
te adsz 300 -at ha kap 5k alatt


loddal együtt 8k
classic diablot nem irtam.

This post was edited by Liliomtipro on Dec 5 2010 03:46am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 5 2010 03:48am
Quote (Liliomtipro @ 5 Dec 2010 10:06)
akkor felkeszitelek: csak az alapjatek lesz 4.2k, lodot meg nem arulnak


http://cdgalaxis.hu/kereses?q=diablo&platform=minden&x=0&y=0
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 5 2010 03:49am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 5 2010 09:48am)


auchan es tescorol beszeltunk az elozo oldalon, orulok hogy eljutott

This post was edited by Liliomtipro on Dec 5 2010 03:49am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 5 2010 03:50am
Quote (Liliomtipro @ 5 Dec 2010 10:49)
auchan es tescorol beszeltunk az elozo oldalon, orulok hogy eljutott


sztem meg arról van szó hogy venni akar
itt olcsóbb
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Dec 5 2010 04:01am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Dec 2010 11:48)


Ez a legjobb megoldás, köszi.

Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Dec 5 2010 04:02am
Mégegy kérdés, soha életemben nem classicoztam, és most arra szeretnék ráfeküdni, ott is bejött az 1.13-al a reskill restat?

edit: ha meglesz a cd, lenne kedve valakinek velem classicban kezdeni egy natúr játékot?

edit2: megtaláltama régi cd kulcsot és működik!

This post was edited by ZsDanee on Dec 5 2010 04:10am
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 5 2010 04:21am
Quote (ZsDanee @ Dec 5 2010 10:02am)
Mégegy kérdés, soha életemben nem classicoztam, és most arra szeretnék ráfeküdni, ott is bejött az 1.13-al a reskill restat?

edit: ha meglesz a cd, lenne kedve valakinek velem classicban kezdeni egy natúr játékot?

edit2: megtaláltama régi cd kulcsot és működik!


igen, ott is van restat/reskill de mivel nincs act5, így token nélkül lehet csak megoldani, akaránál, fokozatonként egyszer
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Dec 5 2010 04:23am
Quote (Liliomtipro @ 5 Dec 2010 12:21)
igen, ott is van restat/reskill de mivel nincs act5, így token nélkül lehet csak megoldani, akaránál, fokozatonként egyszer


Ez volt a sejtésem. :(

Na nekiugrok keresek valami fasza classic guide-ot jspn-n.
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Dec 6 2010 10:52am
Valaki fel tudna huzni nmen meg hellen classicban? Norm már megvan, és két karit kéne egyszerre húzni.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 6 2010 11:32am
Quote (ZsDanee @ Dec 6 2010 04:52pm)
Valaki fel tudna huzni nmen meg hellen classicban? Norm már megvan, és két karit kéne egyszerre húzni.


upp
Go Back To Magyar Topic List
Prev1165166167168169257Next
Closed New Topic New Poll