Quote (ZsDanee @ Dec 5 2010 10:02am)
Mégegy kérdés, soha életemben nem classicoztam, és most arra szeretnék ráfeküdni, ott is bejött az 1.13-al a reskill restat?
edit: ha meglesz a cd, lenne kedve valakinek velem classicban kezdeni egy natúr játékot?
edit2: megtaláltama régi cd kulcsot és működik!
igen, ott is van restat/reskill de mivel nincs act5, így token nélkül lehet csak megoldani, akaránál, fokozatonként egyszer