New Upgrade: Guild Polls!
Mit gondoltok róla?

Szerintem nagyon jópofa, bár egyelőre nem tudom, hogy értelmes dolgora, hogyan tudná használni a társaság, hogy a guild hasznára váljon!

Quote (Klontar @ Feb 26 2010 09:04pm)
Jópofa.
Szerintem ilyen időpontok megszervezésére jó pl.
Mikor legyen?
[x]: 8 órakor
[x]: 9 órakor
[x]: 10 órakor
stb
Jajaja igaz!

Quote (josheide @ Feb 26 2010 09:04pm)
Pénzbe kerül?
Aha, 25fg / poll ( Szerintem simán belefér! )
This post was edited by Fezmin on Feb 26 2010 01:13pm