d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1165166167168169232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Feb 25 2010 12:41pm
Quote (talicska @ 25 Feb 2010 19:40)
this
csak rendes skinnel


akkora lámák hogy az élesen baszakodnak
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Feb 26 2010 02:45am
Quote (banyek @ 23 Feb 2010 19:22)
A külső linkekre kattintva miért csak a "normál hozzászólásnál" figyelmeztet ? Quote és code tag használatánál nincs felugro ablak.

teszt

http://www.sultancenter.hu/hun_index.html



Code
http://www.sultancenter.hu/hun_index.html


Quote (Ad4mz @ 23 Feb 2010 19:23)
de ott is van


hiba oka: fasterfox / klikkelhető gyorslinkké alakítja a a címeket.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Feb 26 2010 01:01pm
New Upgrade: Guild Polls!

Mit gondoltok róla? :)

Szerintem nagyon jópofa, bár egyelőre nem tudom, hogy értelmes dolgora, hogyan tudná használni a társaság, hogy a guild hasznára váljon! :)

Quote (Klontar @ Feb 26 2010 09:04pm)
Jópofa.
Szerintem ilyen időpontok megszervezésére jó pl.
Mikor legyen?
[x]: 8 órakor
[x]: 9 órakor
[x]: 10 órakor
stb


Jajaja igaz! :)

Quote (josheide @ Feb 26 2010 09:04pm)
Pénzbe kerül?


Aha, 25fg / poll ( Szerintem simán belefér! )

This post was edited by Fezmin on Feb 26 2010 01:13pm
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 26 2010 01:04pm
Quote (Fezmin @ 26 Feb 2010 20:01)
New Upgrade: Guild Polls!

Mit gondoltok róla? :)

Szerintem nagyon jópofa, bár egyelőre nem tudom, hogy értelmes dolgora, hogyan tudná használni a társaság, hogy a guild hasznára váljon! :)


Jópofa.
Szerintem ilyen időpontok megszervezésére jó pl.
Mikor legyen?
[x]: 8 órakor
[x]: 9 órakor
[x]: 10 órakor
stb
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 26 2010 01:04pm
Quote (Fezmin @ 26 Feb 2010 20:01)
New Upgrade: Guild Polls!

Mit gondoltok róla? :)

Szerintem nagyon jópofa, bár egyelőre nem tudom, hogy értelmes dolgora, hogyan tudná használni a társaság, hogy a guild hasznára váljon! :)


Pénzbe kerül?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 26 2010 01:05pm
Quote (josheide @ 26 Feb 2010 20:04)
Pénzbe kerül?


...Inkább nem mondom ki... :D
Egyébként kemény 25 fg.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 26 2010 01:08pm
Quote (Klontar @ 26 Feb 2010 20:05)
...Inkább nem mondom ki... :D
Egyébként kemény 25 fg.


Köszönjük, njag.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 26 2010 01:37pm
Gozu nyú fícsör.

Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Feb 27 2010 01:51pm
nagyon buta kérdés:
melyik forumon kell meghirdetni az Eu hc ladder cuccokat?

köszi a választ
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 27 2010 01:52pm
Quote (Sanyika @ 27 Feb 2010 20:51)
nagyon buta kérdés:
melyik forumon kell meghirdetni az Eu hc ladder cuccokat?

köszi a választ


http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=100
Go Back To Magyar Topic List
Prev1165166167168169232Next
Closed New Topic New Poll