d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11641651661671684765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 1 2015 05:24am
Quote (Ghostmasterq @ Jul 1 2015 11:49am)
rofl, véletlenül elhoztam egy kosarat a sarki Coopból :s


hogy lehet veletlen elhozni egy kosarat
top k3k

Quote (Ghostmasterq @ Jul 1 2015 12:21pm)
a legszörnyűbb, hogy nem először, vagy 2 hónapja is elhoztam egyet, csak akkor visszavittem
most nem tudom, hogy visszavigyem-e, kb. minden nap oda járok
dehát ha nem vették észre akkor ingyen kosár
ha észrevették akkor meg gáz van ha legközelebb nem viszem vissza


:DD
milyen elvarazsolt egy csoka lehetsz

This post was edited by Flutter on Jul 1 2015 05:25am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 1 2015 05:28am
Quote (Flutter @ 1 Jul 2015 12:24)
hogy lehet veletlen elhozni egy kosarat
top k3k



:DD
milyen elvarazsolt egy csoka lehetsz


az életképtelenség határait súrolom
néha csodálkozok, hogy még élek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 1 2015 05:41am
Quote (Ghostmasterq @ Jul 1 2015 11:21am)
a legszörnyűbb, hogy nem először, vagy 2 hónapja is elhoztam egyet, csak akkor visszavittem
most nem tudom, hogy visszavigyem-e, kb. minden nap oda járok
dehát ha nem vették észre akkor ingyen kosár
ha észrevették akkor meg gáz van ha legközelebb nem viszem vissza


de minek neked egy kosár?!
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 1 2015 05:43am
Quote (Senee @ 1 Jul 2015 12:41)
de minek neked egy kosár?!


Ingyen volt.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 1 2015 05:48am
Quote (Ghostmasterq @ Jul 1 2015 11:43am)
Ingyen volt.


a magyar virtus
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 1 2015 05:50am
Quote (Senee @ 1 Jul 2015 12:48)
a magyar virtus


Egyenkent megérdemlik. Undorító egy bolt, lejárt narancslevet árulnak meg ilyesmi.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 1 2015 07:00am
Quote (Ghostmasterq @ 1 Jul 2015 12:21)
a legszörnyűbb, hogy nem először, vagy 2 hónapja is elhoztam egyet, csak akkor visszavittem
most nem tudom, hogy visszavigyem-e, kb. minden nap oda járok
dehát ha nem vették észre akkor ingyen kosár
ha észrevették akkor meg gáz van ha legközelebb nem viszem vissza


sok volt a narko
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 1 2015 07:01am
véletlen elhoztam egy plazmatévét a media marktból

szerintetek visszavigyem?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 1 2015 07:07am
Quote (RRC @ 1 Jul 2015 15:01)
véletlen elhoztam egy plazmatévét a media marktból

szerintetek visszavigyem?


nem kell
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 1 2015 07:27am
redditen van valami szabalya annak hogy hogyan bumpolhatom a topicomat?
Go Back To Magyar Topic List
Prev11641651661671684765Next
Add Reply New Topic New Poll