Quote (Ghostmasterq @ Jul 1 2015 11:49am)
rofl, véletlenül elhoztam egy kosarat a sarki Coopból :s
hogy lehet veletlen elhozni egy kosarat
top k3k
Quote (Ghostmasterq @ Jul 1 2015 12:21pm)
a legszörnyűbb, hogy nem először, vagy 2 hónapja is elhoztam egyet, csak akkor visszavittem
most nem tudom, hogy visszavigyem-e, kb. minden nap oda járok
dehát ha nem vették észre akkor ingyen kosár
ha észrevették akkor meg gáz van ha legközelebb nem viszem vissza
:DD
milyen elvarazsolt egy csoka lehetsz
This post was edited by Flutter on Jul 1 2015 05:25am