d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1164165166167168532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 4 2016 09:56am
Quote (Jancsipapa @ Jan 4 2016 04:48pm)
nem lehet megbaszni a kurvát

wtf


Tenyleg meglepodtel valamin ami kapcsolatos a japokkal es a szexualitassal? Naluk mar regen is voltak olyan lanyok akik csak szorakoztattak, mondjuk azokkal ennyit se lehetett csinalni szerintem.
Member
Posts: 42,981
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 4 2016 10:04am
nem rossz
Member
Posts: 22,726
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,608.92
Jan 4 2016 10:22am
Quote (Karan2_Returned @ Jan 4 2016 05:24pm)
Egy masik este ugy kezdödött, hogy egy japan csavoval beszelgettünk, aki regebben svajcban dolgozott. Egy fel ora utan odaült mellenk ket csaj http://2.1m.yt/gbhRO2.jpg, azokkal kezdtünk el beszelgetni, de mint kiderült 10 evvel idösebbek, meg hazasok is votlak, szoval nem nagyon haladtunk jo iranyba. http://3.1m.yt/T0Iu57E.jpg
Ezutan atmentünk egy masik barba, ahol annyian voltak hogy meg sem lehetett mozdulni. Itt különvaltunk, es sorra szedtem össze a line ID-ket (magyarorszagon viber vagy micsoda a megfelelölje).

Elsö kapas szinten valami 30as eveiben levö csaj volt, de ö fel ora mulva el is ment. Utana random külföldi csajokkal beszelgettem für die lülz, volt egy sved leszbikus csaj, neki ecseteltem hogy regi vagyam megteriteni egy leszbikust a farkammal, de azt mondta keressek mast. Azutan volt egy japan csaj (18 eves), a pasijaval, meg 4 random masik csavoval. Egy ora utan sikerült addig jutnom hogy elvalasztottam a csajt az ismeröseitöl, utana kettesben beszelgettünk reggelig, le is dumaltunk egy randit.

Masnap ir a csaj, hogy bocsi, reszeg volt, megsem akar semmit. Jatszottam a kemeny csavot hogy leszarom, en csak akartam adni neki egy eselyt. Vegen az lett hogy egesz nap irogatott nekem. Egy ugralokötelcsapatban vagy mi az istenben volt, es meghivott egy edzesükre. Mondtam benne vagyok, de elötte akarok egy normalis randit is. Megbeszeltük az idöpontot, helyet, minden rendjen volt.

Eljött a varva-vart nap, reggel ugy kezdödött hogy masnaposan kimasztam az agybol 2 ora alvas utan. Elsö amit latok az az hogy irt a csaj hogy elaludt, kicsit kesni fog. Irtam neki semmi baj, talalkozzunk egy ora mulva, irta okj. Mentem is vissza aludni egy orat, utana gyorsan összekeszültem es mentem a talalkozohelyre. Varakozas közben odajött hozzam egy random csavo hogy jo a kabatom (az a piros kabat amit linkeltem masik topicban), hol vettem. Lassan mar 10 percet kesett a csaj, irtam neki hogy hol van, semmi valasz, ezert 15 perc utan mentem is el. Gondoltam bekapok valamit, mivel ugyis enni akartam a csajjal. Az etteremben ramjött a higfosas, be se fejeztem a kajamat, hanem mentem inkabb karaokezni gyakorolni par szamot, de ott is mentem minden masodik szam utan fosni. Probaltam összeszedni magamat, mivel este volt egy masik csajjal randim.

Valamennyire jobban voltam, igy indultam a masik talalkozohelyre, ott negyed orat vartam es huztam el a faszba, a masik csaj sem irt semmit termeszetesen. Jobb hijan gondoltam elmegyek egyet kurvazni, kereses utan talaltam egy "tourist guide"-ot. A csavo aki ott dolgozott segitökesz volt, mutatott is par csajrol kepet, de en finnyas vagyok, egyik se tetszett. ~Husz perc utan vegre talalt egyet aki bejött nekem. Odahivta a stricijet, ö meg elkisert egy masik irodaba. Ott letargyaltuk a dolgokat, szex az tilos, azon kivül minden mehet amibe a csaj is beleegyezik. Ezutan at kellett mennem egy love hotelbe, bejelentkezni, es onnan visszahivni öket es megmondani a szobaszamomat. Egy tiz perc mulva jött is a csaj, szebb volt mint a kepen, kb olyan magas mint en, teljesen vekony, de hatalmas mellekkel. Mint kesöbb kiderült azert ilyen vekony mert profi szinten sportol. Az együttletet nem reszletezem itt, de amikor szopott akkor mondtam neki hogy jol szopik, es valamiert elkezdett röhögni a rudimmal a szajaban, az vicces volt.


hat szerinted min röhögött
> kurva jól szopik
no shit sherlock
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 4 2016 10:24am
valaki adjon egy gyors tldrt pls
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jan 4 2016 10:25am
Quote (SummertimeClothes @ Jan 4 2016 06:24pm)
valaki adjon egy gyors tldrt pls


minden tudás értékes
olvasd el és tanulj
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jan 4 2016 10:34am
Quote (SummertimeClothes @ 4 Jan 2016 17:24)
valaki adjon egy gyors tldrt pls


a japán kurvákat nem lehet megbaszni
szivesen
Member
Posts: 20,801
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 4 2016 11:03am
Quote (Jancsipapa @ Jan 4 2016 04:48pm)
nem lehet megbaszni a kurvát

wtf


Egyreszt azert mert az illegalis (szopas, anal, stb az viszont nem), masreszt azert mert a legtöbb kurva csak a ferjevel/pasijaval akar szeretkezni. Gondolom lehet olyan kurvat is talalni aki lefekszik veled, de spontan jött ram, magamtol keresni neten meg nem volt kedvem.
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jan 4 2016 11:05am
Quote (Karan2_Returned @ 4 Jan 2016 18:03)
Egyreszt azert mert az illegalis (szopas, anal, stb az viszont nem), masreszt azert mert a legtöbb kurva csak a ferjevel/pasijaval akar szeretkezni. Gondolom lehet olyan kurvat is talalni aki lefekszik veled, de spontan jött ram, magamtol keresni neten meg nem volt kedvem.


biztos örülnék ha a feleségem ilyen krix tier embereket szopna le all day every day
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 4 2016 11:06am
csak beleolvastam, de már attól is kiakadt az egész évre betervezett cringe méterem
Member
Posts: 22,726
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,608.92
Jan 4 2016 11:08am
Quote (llllllllllll @ Jan 4 2016 07:06pm)
csak beleolvastam, de már attól is kiakadt az egész évre betervezett cringe méterem


Jan 4

nem terveztél forumozni v ezt hogy gondoltad

ez a 2 post még nem is zörget annyira mint amik régebben voltak



Quote (Karan2_Returned @ Jan 4 2016 07:03pm)
Egyreszt azert mert az illegalis (szopas, anal, stb az viszont nem), masreszt azert mert a legtöbb kurva csak a ferjevel/pasijaval akar szeretkezni. Gondolom lehet olyan kurvat is talalni aki lefekszik veled, de spontan jött ram, magamtol keresni neten meg nem volt kedvem.


elég érdekes felfogásuk van azt meg kell hagyni

azért jöhet a story erröl is
gumiba leszopattad és viszlát? meg mennyit kérnek el ott ilyesmiért
Go Back To Magyar Topic List
Prev1164165166167168532Next
Add Reply New Topic New Poll