Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Oct 2010 12:34)
get the fuck out
vagy
fuck off
get the fuck off ist wtf
szerintem nem az a baj hogy egyre szigorúbb a jsp, hanem hogy gyakran tesz kivételeket... meg azért a szigorúság egy idő után kb. szólásszabadság korlátozásába csap át, amit azért csak nem kéne.
ahogy elnezem ez a kivetelezes a 09-10 userekkel nagyon megy
en annyit mondok h takarodj az +10%
egy 09-10 user ragel, anyazik, ahol tudja megszegi a szabalyokat es nem kap semmit