d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1164165166167168197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 25 2010 06:17am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 25 2010 01:14pm)
gólya.


atiedét
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 25 2010 06:19am
Eddig összesen 3x10%-ot kaptam.. Érdekes..
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Oct 25 2010 06:48am
Quote (ecneB @ 25 Oct 2010 13:19)
Eddig összesen 3x10%-ot kaptam.. Érdekes..


mi oylan érdekes ? én 6x10%ot kaptam
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Oct 25 2010 07:32am
túl sok a sírás ebben a topikban
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 25 2010 10:46am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 25 2010 10:41am)
sokan pályáznak a magasabb rangokra, ezért minden szarra ugrana, hogy ők lépjenek előre, ennyi.
Ma már a TT nem egy olyan csodálatos dolog, mint régen... ma már bárki kaphat TT-t, egy fix jól leírható útja van a dolognak, pontosan mintha a karidat baalrunoztatnád...

nagy a verseny...


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=353848

This post was edited by sylke on Oct 25 2010 10:46am
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Oct 26 2010 04:19am
Quote (TouchCow @ 25 Oct 2010 12:34)
Lajo, ebben mi a flame?
Your violation post: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49246537&f=129&p=328614761#p328614761

Ha most angolul írtam volna, hogy "you should go away now", akkor is ugyan úgy suspiztak volna?
Ki az a túliskolázott ember, aki hasra ütésre adja a suspikat?

inb4 örüljek, hogy warnt nem kaptam :DDDDD

ez angolul nem go away lenne, hanem get the f... off es igen, ugyanez jart volna erte

@mindenki aki itt sir: "örüljetek, hogy warnt nem kaptatok :DDDD"

siras helyett viselkedjetek normalisan
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 26 2010 04:30am
Quote (Lajo @ 26 Oct 2010 12:19)
ez angolul nem go away lenne, hanem get the f... off es igen, ugyanez jart volna erte

@mindenki aki itt sir: "örüljetek, hogy warnt nem kaptatok :DDDD"

siras helyett viselkedjetek normalisan


Amikor bezzeg greenday 3 oldalt kurvaanyázott multiról+téged is szidott, még csak warnt se kapott.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 26 2010 04:34am
Quote (Lajo @ 26 Oct 2010 12:19)
ez angolul nem go away lenne, hanem get the f... off es igen, ugyanez jart volna erte

@mindenki aki itt sir: "örüljetek, hogy warnt nem kaptatok :DDDD"

siras helyett viselkedjetek normalisan


get the fuck out

vagy

fuck off

get the fuck off ist wtf

szerintem nem az a baj hogy egyre szigorúbb a jsp, hanem hogy gyakran tesz kivételeket... meg azért a szigorúság egy idő után kb. szólásszabadság korlátozásába csap át, amit azért csak nem kéne.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 26 2010 04:35am
Értem én, hogy senki se multi, amig be nem bizonyitjuk az ellenkezőjét, de legalább a nyílvánvaló esetek ellen felléphetnétek keményebben.
Senkinek sem fog fájni a szíve Greenday nyolcadik multija után.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Oct 26 2010 04:37am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Oct 2010 12:34)
get the fuck out

vagy

fuck off

get the fuck off ist wtf

szerintem nem az a baj hogy egyre szigorúbb a jsp, hanem hogy gyakran tesz kivételeket... meg azért a szigorúság egy idő után kb. szólásszabadság korlátozásába csap át, amit azért csak nem kéne.


ahogy elnezem ez a kivetelezes a 09-10 userekkel nagyon megy
en annyit mondok h takarodj az +10%
egy 09-10 user ragel, anyazik, ahol tudja megszegi a szabalyokat es nem kap semmit
Go Back To Magyar Topic List
Prev1164165166167168197Next
Add Reply New Topic New Poll