Quote (harcikacsa17 @ 5 Dec 2010 11:24)
csepeliben
de pesten szinte minden tescoban,
meg a madarastescoban is van
mindenhol a lod-al árulják
Quote (Liliomtipro @ 5 Dec 2010 11:27)
auchan-ban nem lattam még loddal együtt pedig hetente legalabb 2x bemegyek.
Köszi, szerintem elmegyek és megnézem
