Quote (Ad4mz @ Apr 16 2010 11:56am)
ezért beni meglincsel 8D
pszt

Quote (ZsDanee @ Apr 16 2010 12:42pm)
Ok

Miért?
Dani gyere csak egy picit, mutatok valami nagyon érdekeset (

)
Egyébként az előbb linkelt cucc nem is annyira rossz, főleg, hogy 1 perc környékén kilépünk a teljes minimálból.
Ontopic:
http://www.youtube.com/watch?v=3if6HY_RUqw&feature=related