d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1163164165166167197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 24 2010 06:36am
syl editelj amíg lehet :/

mindenki megveszett? :unsure:

This post was edited by hedgehogsword on Oct 24 2010 06:40am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 24 2010 06:38am
kurvára szánalmas a moderáció azt kell hogy mondjam:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
inb4 1 év suspi meg +60% warn
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 24 2010 06:41am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 24 2010 12:38am)
kurvára szánalmas a moderáció azt kell hogy mondjam:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
inb4 1 év suspi meg +60% warn


trve
1 anyazasert, 1 niggerezesert kaptam 1 nap 15 perc suspit :angry:

This post was edited by Locy on Oct 24 2010 06:41am
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 24 2010 07:58am
Quote (sylke @ 24 Oct 2010 14:33)
jolvan
nem is csodálom h mindenki itt hagyta ezt a fost


én is haljmegért kaptam negyed órát ^_________^
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 25 2010 04:34am
Lajo, ebben mi a flame?
Your violation post: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49246537&f=129&p=328614761#p328614761

Ha most angolul írtam volna, hogy "you should go away now", akkor is ugyan úgy suspiztak volna?
Ki az a túliskolázott ember, aki hasra ütésre adja a suspikat?

inb4 örüljek, hogy warnt nem kaptam :DDDDD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 25 2010 04:41am
Quote (TouchCow @ 25 Oct 2010 12:34)
Lajo, ebben mi a flame?
Your violation post: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49246537&f=129&p=328614761#p328614761

Ha most angolul írtam volna, hogy "you should go away now", akkor is ugyan úgy suspiztak volna?
Ki az a túliskolázott ember, aki hasra ütésre adja a suspikat?

inb4 örüljek, hogy warnt nem kaptam :DDDDD


sokan pályáznak a magasabb rangokra, ezért minden szarra ugrana, hogy ők lépjenek előre, ennyi.
Ma már a TT nem egy olyan csodálatos dolog, mint régen... ma már bárki kaphat TT-t, egy fix jól leírható útja van a dolognak, pontosan mintha a karidat baalrunoztatnád...

nagy a verseny...

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 25 2010 04:42am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 25 2010 04:45am
Quote (TheElderOfTheInternet @ Oct 24 2010 01:58pm)
én is haljmegért kaptam negyed órát ^_________^


én meg ezért : D

Your violation post: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49238884&f=129&p=328563986#p328563986

de beszopták mer' aludtam!
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Oct 25 2010 05:01am
Quote (Rezs @ 25 Oct 2010 12:45)
én meg ezért : D

Your violation post: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49238884&f=129&p=328563986#p328563986

de beszopták mer' aludtam!


este kell anyázni aztán át is van hidalva probléma :D
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 25 2010 05:12am
madárnevekkel kell anyázni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 25 2010 06:14am
Quote (A122 @ 25 Oct 2010 13:12)
madárnevekkel kell anyázni


gólya.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1163164165166167197Next
Add Reply New Topic New Poll