Quote (Liliomtipro @ Dec 2 2010 05:09pm)
nekem is 16:9 de megoldom azzal hogy el sem inditom a diablot
This. Tök kedvet kaptam hozzá a minap, elindítom, csak nlbe van karim, mondom br v drun egy kicsit... Erre az ÖSSZES botrun, és nem tud senki belépni mert ahogy belépek és ketten vaguynk belép 6 bot telespammeli a képernyőt és kilép. Undorító, játszhatatlan, fos.