d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1163164165166167257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold: 533.11
Dec 2 2010 10:03am
Van valami megoldás arra, hogy ha ablakban megyen a Diablo, akkor ne bírjam kihúzni az egeret az ablakból a szélén?
Ha valami program kell hozzá, akkor csak akkor kéne ha nem büntetnek érte.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 2 2010 10:04am
Quote (Csavardi_Samu @ Dec 2 2010 04:03pm)
Van valami megoldás arra, hogy ha ablakban  megyen a Diablo, akkor ne bírjam kihúzni az egeret  az ablakból a szélén?
Ha valami program kell hozzá, akkor csak akkor kéne ha nem büntetnek érte.


tudtommal ha kinagyítod az ablakot akkor nem tudsz kikattintani, de attol még az egér kimegy
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold: 533.11
Dec 2 2010 10:08am
Quote (Liliomtipro @ Dec 2 2010 05:04pm)
tudtommal ha kinagyítod az ablakot akkor nem tudsz kikattintani, de attol még az egér kimegy


a magasságával nem is lenne gáz, de 16:9 es monitoron egy csmó hely van a szélén, és nem engedi kitenni teljes képernyőre se
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 2 2010 10:09am
Quote (Csavardi_Samu @ Dec 2 2010 04:08pm)
a magasságával nem is lenne gáz, de 16:9 es monitoron egy csmó hely van a szélén, és nem engedi kitenni teljes képernyőre se


nekem is 16:9 de megoldom azzal hogy el sem inditom a diablot
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 2 2010 10:11am
Quote (Liliomtipro @ Dec 2 2010 05:09pm)
nekem is 16:9 de megoldom azzal hogy el sem inditom a diablot


This. Tök kedvet kaptam hozzá a minap, elindítom, csak nlbe van karim, mondom br v drun egy kicsit... Erre az ÖSSZES botrun, és nem tud senki belépni mert ahogy belépek és ketten vaguynk belép 6 bot telespammeli a képernyőt és kilép. Undorító, játszhatatlan, fos.
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold: 533.11
Dec 2 2010 12:28pm
A legutóbbi reset után is rossz még a trang out nekro frce és fhre?
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Dec 5 2010 02:50am
Nagyon gondolkozom, hogy újrakezdjem, de sajnos a cd-ket elajándékoztam.
Valaki tudna olyan helyet mondani, ahol tudok szerezni új cd-ket, vagy nem használt cd -kulcsokat?

This post was edited by ZsDanee on Dec 5 2010 02:50am
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Dec 5 2010 02:57am
Quote (ZsDanee @ Dec 4 2010 08:50pm)
Nagyon gondolkozom, hogy újrakezdjem, de sajnos a cd-ket elajándékoztam.
Valaki tudna olyan helyet mondani, ahol tudok szerezni új cd-ket, vagy nem használt cd -kulcsokat?


ha pesten laksz akkor budaorsi Auchan ban van 2-3k huf ert
blizzen meg 7k+ huf
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Dec 5 2010 03:02am
Quote (Coolface @ 5 Dec 2010 10:57)
ha pesten laksz akkor budaorsi Auchan ban van 2-3k huf ert
blizzen meg 7k+ huf


Sok sok köszi
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 5 2010 03:06am
Quote (ZsDanee @ Dec 5 2010 09:02am)
Sok sok köszi


akkor felkeszitelek: csak az alapjatek lesz 4.2k, lodot meg nem arulnak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1163164165166167257Next
Closed New Topic New Poll