Quote (Anarkin @ 19 Feb 2010 20:14)
7 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Anarkin, Genthor, kreestuff, KiteHawk, RRC, banyek, fleSs
Valami megváltozott, alul ez eddig nem ilyen volt. Vagy mégis?
változott, és mint majdnem minden újítás mostanában, sokkal szarabb lett imo