Quote (Anarkin @ Feb 19 2010 08:14pm)
7 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Anarkin, Genthor, kreestuff, KiteHawk, RRC, banyek, fleSs
Valami megváltozott, alul ez eddig nem ilyen volt. Vagy mégis?
Szerintem se így nézett ki eddig... Nekem is egyből feltünk, hogy valami fura mikor beléptem, és eljutottam egy topic aljára!
This post was edited by Fezmin on Feb 19 2010 12:18pm