d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1162163164165166232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Feb 10 2010 05:56am
Quote (WarWorm @ Feb 10 2010 01:44pm)
Pár hónapja írtam, hogy évekkel ezelőtt ok nélkül lockoltak. Akkor azt írták türelem. Szerintetek elég türelmes vagyok? :D


Túlságosan is elfoglaltak a modok ahoz, hogy emlékezzenek arra kit, mikor, és miért lockoltak! Ezeket neked kell észben tartanod, és idővel ( pl most ) újra rákérdezned, hogy van e rá mód, hogy ismét unlocked legyél! :)

This post was edited by Fezmin on Feb 10 2010 06:02am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Feb 10 2010 07:13am
Quote (Fezmin @ 10 Feb 2010 12:56)
Túlságosan is elfoglaltak a modok ahoz, hogy emlékezzenek arra kit, mikor, és miért lockoltak! Ezeket neked kell észben tartanod, és idővel ( pl most ) újra rákérdezned, hogy van e rá mód, hogy ismét unlocked legyél! :)


azt mondták rá, hogy gsv-multi, na most szánalmas, hogy aki végigscammelte jspt és visszafizetgeti, azt unlockolják, ő pedig még választ se kap.
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 14 2010 11:56am
Szóval a theoryban most kaptam új rangot , de amikor írnák a céh topicba ezt írja : You do not have access to post on this forum. Lehet valaki elszúrt a rang beállitását? wtf? O.o
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Feb 14 2010 12:56pm
Quote (KiteHawk @ 14 Feb 2010 18:56)
Szóval a theoryban most kaptam új rangot , de amikor írnák a céh topicba ezt írja : You do not have access to post on this forum.  Lehet valaki elszúrt a rang beállitását? wtf? O.o


ha van warnod, nemtudsz oda postolni

This post was edited by Floodban on Feb 14 2010 12:57pm
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 14 2010 01:49pm
Quote (Floodban @ Feb 14 2010 07:56pm)
ha van warnod, nemtudsz oda postolni


már régóta megvan ez a 10% warnom...
csak pár órája van ez a pokoli állapot :S

This post was edited by KiteHawk on Feb 14 2010 01:49pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Feb 14 2010 01:50pm
Quote (KiteHawk @ 14 Feb 2010 20:49)
már régóta megvan ez a 10% warnom...
csak pár órája van ez a pokoli állapot :S


par oraja van ez a szabaly is
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 14 2010 01:54pm
Quote (Floodban @ Feb 14 2010 08:50pm)
par oraja van ez a szabaly is


pfff '-.- =( , akkor még 6 napig nincs theory forum =(
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Feb 15 2010 07:51am
legalább a myevents már nem bold
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 19 2010 12:14pm
7 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Anarkin, Genthor, kreestuff, KiteHawk, RRC, banyek, fleSs

Valami megváltozott, alul ez eddig nem ilyen volt. Vagy mégis?
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Feb 19 2010 12:17pm
Quote (Anarkin @ Feb 19 2010 08:14pm)
7 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Anarkin, Genthor, kreestuff, KiteHawk, RRC, banyek, fleSs

Valami megváltozott, alul ez eddig nem ilyen volt. Vagy mégis?


Szerintem se így nézett ki eddig... Nekem is egyből feltünk, hogy valami fura mikor beléptem, és eljutottam egy topic aljára! :O

This post was edited by Fezmin on Feb 19 2010 12:18pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1162163164165166232Next
Closed New Topic New Poll