d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1161162163164165197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 25 2010 04:54pm
Quote (Lajo @ 26 Sep 2010 00:43)
@Cpt_Ghost: javaslom, hogy a sajat warnoddal torodj, az, hogy mas mit kapott vagy nem kapott, semmit nem valtoztat a tied jogossagan

valoszinuleg az tortent hogy a te postodat egy magasabb rangu mod latta meg (21 napot csak SM vagy admin tud adni), es o a hosszabb suspension mellett dontott

amire egyebkent nincs szabaly, a mod donti el, hany napot ad

ertem en, hogy rosszul esik, hogy a masik kevesebbel meguszta, de utolag ugy se lehet mar mit tenni, szoval nem is annyira ertem az egesznek a celjat


binaris file-okat tilos linkelni, mindig is az volt

az ilyenekrol senki meg nem mondja 100%-os bizonyossaggal, hogy tisztak-e, attol, hogy oda van irva hogy official, meg nem lesz kevesbe kockazatos

ezert az ilyen linkeket mindig engedelyeztesd egy moddal, mielott gond lesz belole


belinkelhetem a microsoft vírusvédelmi rendszerét? pls mézd meg nem keylogger-e
































































































istenem

This post was edited by Akizk on Sep 25 2010 04:55pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 25 2010 04:59pm
Quote (Lajo @ 26 Sep 2010 00:43)
@Cpt_Ghost: javaslom, hogy a sajat warnoddal torodj, az, hogy mas mit kapott vagy nem kapott, semmit nem valtoztat a tied jogossagan

valoszinuleg az tortent hogy a te postodat egy magasabb rangu mod latta meg (21 napot csak SM vagy admin tud adni), es o a hosszabb suspension mellett dontott

amire egyebkent nincs szabaly, a mod donti el, hany napot ad

ertem en, hogy rosszul esik, hogy a masik kevesebbel meguszta, de utolag ugy se lehet mar mit tenni, szoval nem is annyira ertem az egesznek a celjat


binaris file-okat tilos linkelni, mindig is az volt

az ilyenekrol senki meg nem mondja 100%-os bizonyossaggal, hogy tisztak-e, attol, hogy oda van irva hogy official, meg nem lesz kevesbe kockazatos

ezert az ilyen linkeket mindig engedelyeztesd egy moddal, mielott gond lesz belole


szeretnék Trusted Tagot

hogy/hol tudom igényelni?
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Sep 25 2010 05:02pm
Quote (bbaallaaggee @ 26 Sep 2010 00:59)
szeretnék Trusted Tagot

hogy/hol tudom igényelni?

http://forums.d2jsp.org/info.php?p=4&l=12

np.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 25 2010 05:06pm
Quote (Sup3RN0Va @ 26 Sep 2010 01:02)


köszi

szerintem megfelelek az elvárásoknak

várom a felkérést Lajo!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 26 2010 12:17am
Quote (bbaallaaggee @ 26 Sep 2010 01:06)
köszi

szerintem megfelelek az elvárásoknak

várom a felkérést Lajo!


szerintem gyorsabb, ha egyből njaguárnak írsz, lehetőleg arabul...

Quote (Lajo @ 26 Sep 2010 00:43)
binaris file-okat tilos linkelni, mindig is az volt

az ilyenekrol senki meg nem mondja 100%-os bizonyossaggal, hogy tisztak-e, attol, hogy oda van irva hogy official, meg nem lesz kevesbe kockazatos

ezert az ilyen linkeket mindig engedelyeztesd egy moddal, mielott gond lesz belole


itt most nem tudom, hogy maga a file vagy pedig az oldal volt-e linkelve, de például a pcgururól letölthetők patchek meg demok, akkor az az oldal egyáltalán nem is linkelhető?
(ha konkréten a filera mutató link volt, akkor tárgytalan a kérdésem)

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 26 2010 12:17am
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Sep 26 2010 01:10am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Sep 2010 08:17)
itt most nem tudom, hogy maga a file vagy pedig az oldal volt-e linkelve, de például a pcgururól letölthetők patchek meg demok, akkor az az oldal egyáltalán nem is linkelhető?
(ha konkréten a filera mutató link volt, akkor tárgytalan a kérdésem)

egy download oldalra volt a link, tehat egy katttintasra magatol a fileßtol

nyilvan vannak site-ok, amikben meglehet bizni (pl microsoft), de meg ezeknel is engedelyt kell kerni egy modtol (nincs konkret lista a megbizhato site-okrol)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 26 2010 01:18am
Quote (Lajo @ 26 Sep 2010 09:10)
egy download oldalra volt a link, tehat egy katttintasra magatol a fileßtol

nyilvan vannak site-ok, amikben meglehet bizni (pl microsoft), de meg ezeknel is engedelyt kell kerni egy modtol (nincs konkret lista a megbizhato site-okrol)


értem

ezek szerint, a konkrét letöltésre való vagy letöltésre buzdító oldalak tilosak. Mondjuk egy játék főoldala linkelhető, csak a download demo vagy patch része nem.
Az oldalról, hogy ki merre navigál az már az ő dolga. (ofc ha leírást ad, hogy innen menj oda stb, és a vége egy ilyen oldal az nem szabad)


/e
btw miben változott a feladatköröd most hogy előléptettek?
Azt tudom, hogy jogosultságaid nagyobbak, de miben lesz ez más a mindennapokban?

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 26 2010 01:19am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 26 2010 03:17am
Quote (Sup3RN0Va @ 26 Sep 2010 00:02)


Quote
A d2jsp ezzel a speciális fokozattal jutalmazza azokat a tagokat, akik pozitív személyiségről, őszinteségről, becsületességről és aktivitásról tesznek tanúbizonyságot a fórumon.

Az ilyen tagokra a következő tulajdonságok jellemzők: általában kedvelik és tisztelik őket, segítőkészek, őszinték, etikusak, társaságszeretők, aktívak és barátságosak.
Nem elég egyszerűen jó kereskedőnek lenni, fontosabb, hogy magadévá tedd a mások segítésének, a toleranciának, a fórumszabályzat betartásának filozófiáját, és ezt az elvet: "úgy bánj másokkal, ahogy szeretnéd, hogy mások bánjanak veled".

Mindenkinek szembe kell nézni problémákkal, de amit az oldal észrevesz, az az a mód, ahogyan ezek a tagok eljutnak a megoldáshoz. Talán a leginkább kívánatos tulajdonságuk az, hogy képesek túllépni a személyes ellentéteken és fórumszerte pozitív környezetet teremteni a továbbiakban is.



AGGYATOK TT-T AZONNAL!
Member
Posts: 1,319
Joined: Jun 17 2009
Gold: 8.39
Warn: 100%
Sep 26 2010 06:43am
cry
Member
Posts: 1,519
Joined: Jul 26 2006
Gold: 0.90
Sep 26 2010 07:46am
Szevasztok! előkapartam a szekrény mélyéről a d2 cdmet, leporoltam. felraktam. csak pár info kéne mi a helyzet mostanság? ladder reset mostanában? kb fél éve de lehet már 1 éve nem toltam, pedig előtte 3-4 évig is. olvastam olyat is hogy magyar d2 sök is már fogytán vannak, alig alig tolják páran.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161162163164165197Next
Add Reply New Topic New Poll