d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1161162163164165257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 30 2010 02:37pm
Quote (Janou @ Nov 30 2010 09:35pm)
oké, addig meglesz :D


fogd vissza magad addig
szeretem a nagy tolteteket!!!
Member
Posts: 3,549
Joined: Aug 13 2009
Gold: 26.99
Nov 30 2010 04:43pm
Az a nagy kérdésem, hogy a Laying of hands kesztyű megnöveli-e az überek ellen is a damaget? És hogy szokás-e használni /miért?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 30 2010 05:24pm
Quote (aduin @ Nov 30 2010 11:43pm)
Az a nagy kérdésem, hogy a Laying of hands kesztyű megnöveli-e az überek ellen is a damaget? És hogy szokás-e használni /miért?


gondolom noveli, mivel demonok, de ha smiteot hasznalsz nem er sokat
200% a holy shieldes vortexre az bar elso ranezesre sokat novel, kb semmit nem er
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Nov 30 2010 05:47pm
Quote (Flutter @ 1 Dec 2010 01:24)
gondolom noveli, mivel demonok, de ha smiteot hasznalsz nem er sokat
200% a holy shieldes vortexre az bar elso ranezesre sokat novel, kb semmit nem er


this

és ha nem exile-t használsz akkor dracul szinte elengedhetetlen
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 1 2010 04:04am
Quote (aduin @ Nov 30 2010 11:43pm)
Az a nagy kérdésem, hogy a Laying of hands kesztyű megnöveli-e az überek ellen is a damaget? És hogy szokás-e használni /miért?


10% Chance To Cast Level 3 Holy Bolt On Attack
ezért megéri

btw 20 ias meg 50 fr van rajta, de egyébként dracul ceglaw sokkal jobb pvmbe
Member
Posts: 13,452
Joined: Jan 15 2009
Gold: 50.00
Dec 1 2010 06:06am
Lenne 1 Kérdésem.
Szóval e/s blizzre rakja-e mb eq-t is bow baba és smitik ellen vagy maradjon a sima e/s? :)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 1 2010 06:24am
Quote (SleepingDragon @ Dec 1 2010 01:06pm)
Lenne 1 Kérdésem.
Szóval e/s blizzre rakja-e mb eq-t is bow baba és smitik ellen vagy maradjon a sima e/s? :)


imo felesleges, ezeket anélkül is simán lehet ownolni imo esfbvel.
Member
Posts: 13,452
Joined: Jan 15 2009
Gold: 50.00
Dec 1 2010 06:27am
Quote (jarabekg @ 1 Dec 2010 14:24)
imo felesleges, ezeket anélkül is simán lehet ownolni imo esfbvel.


Hmm..értem én.
Csak én arra vagyok kiváncsi hogy megéri-e smiter baba és bower ellen mb-t rakni vagy sem..
Azt tudom hogy fb ölni fog de az mellékes.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 1 2010 06:32am
Quote (SleepingDragon @ Dec 1 2010 12:27pm)
Hmm..értem én.
Csak én arra vagyok kiváncsi hogy megéri-e smiter baba és bower ellen mb-t rakni vagy sem..
Azt tudom hogy fb ölni fog de az mellékes.


tökmind1 mert mb-al vagy nélküle
megverlek !
Member
Posts: 13,452
Joined: Jan 15 2009
Gold: 50.00
Dec 1 2010 06:33am
Quote (harcikacsa17 @ 1 Dec 2010 14:32)
tökmind1 mert mb-al vagy nélküle
megverlek !


haha :P
Mien karival?:)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161162163164165257Next
Closed New Topic New Poll