d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11611621631641651650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Oct 18 2009 04:18am
Quote (A122 @ Sun, 18 Oct 2009, 04:16)
sztem elég egyszerű film
meg nem tom miért de az ilyenek zavarnak, h. pl. Cage a filmben egy profot alakít, aki tanít, gyereket nevel, kutat... whatever, mellette éjszakánként iszik mint az állat mégis úgy néz ki majdnem mint egy atléta
jó persze egy göthös, szakadt fazonnal kevésbé lenne eladható a film^^


jó film, de a csaj iszonyatosan idegesített a végén a rinyálással
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Oct 18 2009 04:22pm
23 as szám
Nekem tetszett bár oda kell rendesen figyelni meg azért peppet tulzásba esnek azzal a huszonhárommal de akkor sem értem azokat akik annyira lehuzták


Utolso ház balra
Egyszer nézős horror vannak benne nagyon jo részek, de nem lett a szivem csücske

This post was edited by palacsinta on Oct 18 2009 04:22pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 18 2009 04:45pm
Quote (Psyclon @ Sun, 18 Oct 2009, 03:09)
Képlet (Knowing) (2009) !!!!!

Végre szinkronosan is! gg netmozin fent van ^^
Ha unatkoztok és még nem láttátok akkor lessétek meg. Megéri ;)


Kicsit olyan érzésem volt közben, mintha a jeleket szerették volna megcsinálni (ufós film ami nem az ufókról szól, hanem a véletlenek/sors irányította élet kérdéséről, illetve isten/túlvilág/predestináció témáról), jófej ufókkal. Bibi csak az, hogy ezt nagyon bután, szájbarágósan tették meg. Pedig ahogy indult nem lett volna rossz (ez az időkapszulásdi tök jó 5let), azonban Cage vergődése, ötlettelenség, buta logikátlan megoldások miatt a vége felé már igencsak fészkelődtem.

Szóval 4-4.5/10 ha pontoznom kéne, senkinek nem ajánlom.

Quote (ang3rf1st @ Sun, 18 Oct 2009, 09:00)
G.I.JOE naon jo film :D 1 xer meg lehet nézni :D


Borzalmas szerintem. Semmi újdonság, sablon-sablon-sablon.


Amiket még mostanában láttam:

watchmen - frankó darab, bár 2 órásban jobb lett volna imo, csomó mindent kivágnék belőle. :) De a nyújtás miatt kárpótolnak a frankó képi megoldások, karakterek (Rorschach pl az egyik legjobb karakter amit filmen láttam, mindenki oda volt anno a dark knight jokerért, no nálam Rorschach magasan alázta azt)
In Bruges - ezt is érdemes megnézni, elég erős humorú filmecske
killshot: annyira jellegtelen egy cucc, hogy már nem is emlékszem rá. Néztem, ettem közben, néha spamoltam, de semmi ami megfogjon.

This post was edited by Oberon_os on Oct 18 2009 04:45pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 18 2009 04:46pm
Quote (ang3rf1st @ Sun, Oct 18 2009, 10:00am)
G.I.JOE naon jo film :D 1 xer meg lehet nézni :D


:mellow:

az oké, hogy egyszer meg lehet nézni, de ordas-fos kategóriás nem "naon jó"
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 18 2009 04:54pm
Ja, meg a g-force. Kerüljétek, borzalmas.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 18 2009 05:31pm
Quote (Oberon_os @ Mon, 19 Oct 2009, 00:54)
Ja, meg a g-force. Kerüljétek, borzalmas.


Ez tényleg elég gyenge lett, pedig moziban az előzetesbe jókat vágtak be, és vártam az alapján :(

G.I Joe-t viszont nem bántani! Az egy jó film lett szerintem
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 18 2009 05:45pm
Wanted
egyik legnagyobb fos amit valaha láttam
és ebből még 2 is lesz úristen
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Oct 18 2009 10:48pm
Quote (A122 @ Sun, Oct 18 2009, 11:45pm)
Wanted
egyik legnagyobb fos amit valaha láttam
és ebből még 2 is lesz úristen


egyik kedvencem :c

zombieland - hát nemtudom pontosan hogy ez most horror vagy vígjáték akart lenni...
mindenesetre sem jó poénok sem igazán parás részek nem voltak benne

Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Oct 18 2009 11:18pm
Quote (Oberon_os @ Mon, 19 Oct 2009, 00:54)
Ja, meg a g-force. Kerüljétek, borzalmas.


en elvittem a gyereket moziba, hogy megnezze de tenyleg nagy calodas volt.
az elozetesben kb azt a 2 percet vagtak ossze ami vicces/poenos amugy az egesz egy nagy sallang...
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Oct 19 2009 12:45am
Quote (Anarkin @ Mon, Oct 19 2009, 01:31am)
Ez tényleg elég gyenge lett, pedig moziban az előzetesbe jókat vágtak be, és vártam az alapján :(

G.I Joe-t viszont nem bántani! Az egy jó film lett szerintem


GI Joe szerintem is fasza lett, utóbbi idők egyik legjobb ha nem a legjobb akciófilmje
Go Back To Magyar Topic List
Prev11611621631641651650Next
Add Reply New Topic New Poll