☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev
1
161
162
163
164
165
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 71875
Replies: 2319
Track Topic
xXmateXx
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold
:
Locked
#1621
Feb 3 2010 12:42am
én adok neked jah ith ber, ha kell :c
miau07
Member
Posts: 632
Joined: Jan 4 2010
Gold
:
100.00
#1622
Feb 3 2010 12:56am
köszönöm a sok segéjt:) irtam pmet
Frostler
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold
:
1,620.29
Warn: 100%
#1623
Feb 3 2010 06:10am
Quote (miau07 @ Feb 3 2010 06:56am)
köszönöm a sok segéjt:) irtam pmet
mostmár szavad nem lehet
miau07
Member
Posts: 632
Joined: Jan 4 2010
Gold
:
100.00
#1624
Feb 3 2010 06:11am
nincs is:) köszönöm szépen, de félreértés ne essen mint mondtam nem azért jöttem hogy lehuzzak bárkit is, köszönöm még1x!!
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#1625
Feb 6 2010 05:11am
Lajo, ha lesz időd írd már le, h mi is történt a polákokkal plz.
Frostler
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold
:
1,620.29
Warn: 100%
#1626
Feb 6 2010 06:19am
Quote (zsansaccount @ Feb 6 2010 11:11am)
Lajo, ha lesz időd írd már le, h mi is történt a polákokkal plz.
nyitott erre topikot ^^ ide be se szokott nézni imo
Frostler
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold
:
1,620.29
Warn: 100%
#1627
Feb 9 2010 04:47am
youtubeslot működik annak is akinek 40% warnja van?
talicska
Banned
Posts: 225
Joined: Jan 14 2010
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#1628
Feb 9 2010 05:15am
Quote (Frostler @ Feb 9 2010 10:47am)
youtubeslot működik annak is akinek 40% warnja van?
csak harminc és az alatt
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#1629
Feb 9 2010 09:33am
Quote (Frostler @ 9 Feb 2010 12:47)
youtubeslot működik annak is akinek 40% warnja van?
már 30al se megy
WarWorm
Member
Posts: 361
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#1630
Feb 10 2010 05:44am
Pár hónapja írtam, hogy évekkel ezelőtt ok nélkül lockoltak. Akkor azt írták türelem. Szerintetek elég türelmes vagyok?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
161
162
163
164
165
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact