d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1161162163164165232Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Feb 3 2010 12:42am
én adok neked jah ith ber, ha kell :c
Member
Posts: 632
Joined: Jan 4 2010
Gold: 100.00
Feb 3 2010 12:56am
köszönöm a sok segéjt:) irtam pmet
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Feb 3 2010 06:10am
Quote (miau07 @ Feb 3 2010 06:56am)
köszönöm a sok segéjt:) irtam pmet


mostmár szavad nem lehet :P
Member
Posts: 632
Joined: Jan 4 2010
Gold: 100.00
Feb 3 2010 06:11am
nincs is:) köszönöm szépen, de félreértés ne essen mint mondtam nem azért jöttem hogy lehuzzak bárkit is, köszönöm még1x!!
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 6 2010 05:11am
Lajo, ha lesz időd írd már le, h mi is történt a polákokkal plz.
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Feb 6 2010 06:19am
Quote (zsansaccount @ Feb 6 2010 11:11am)
Lajo, ha lesz időd írd már le, h mi is történt a polákokkal plz.


nyitott erre topikot ^^ ide be se szokott nézni imo
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Feb 9 2010 04:47am
youtubeslot működik annak is akinek 40% warnja van?
Banned
Posts: 225
Joined: Jan 14 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 9 2010 05:15am
Quote (Frostler @ Feb 9 2010 10:47am)
youtubeslot működik annak is akinek 40% warnja van?


csak harminc és az alatt
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Feb 9 2010 09:33am
Quote (Frostler @ 9 Feb 2010 12:47)
youtubeslot működik annak is akinek 40% warnja van?


már 30al se megy
Member
Posts: 361
Joined: Jul 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 10 2010 05:44am
Pár hónapja írtam, hogy évekkel ezelőtt ok nélkül lockoltak. Akkor azt írták türelem. Szerintetek elég türelmes vagyok? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161162163164165232Next
Closed New Topic New Poll