Quote (TrollBoss @ Jun 29 2015 11:33pm)
én ezt most komolyan úgy indítottam el hogy megpróbálom megtalálni benne azt a motivumot ami tetszik
nem sikerült, ez borzalmasan szar
Quote (cowding @ Jun 30 2015 12:07am)
Vagy mondjuk legalabb a honlapra kiirjak hogy bocs de hegeszteni fogunk x honap x napjan x idoben, es akkor nem keszulok be kajaval meg energiaitallal funolni
Es igen biztos lehetne fizetni +5 ezret a hegesztonek hogy hajnali 4:20 kor csinalja, akkor okozna a legkevesebb kellemetlenseget, de basznak ra mert megtehetik
Mondjuk az utobbi altalanos, multkor jottem haza PENTEK
Delutan 6 kor az m0-on es pont akkor kellet FUVETNYIRNI az ut mellett, ezert 1 kilometeren le volt zarva a kulso sav es 6 kilometeres dugo volt
Azt peldaul miert nem kedd hajnal 3 kor csinaljak, amikor nem basznak ki 1000 +emberrel
Nincs más értelmes szolgáltató a környéken? Nekünk Digi van, és egész fasza
This post was edited by anyd on Jun 30 2015 12:44am