d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1160161162163164197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 25 2010 01:51pm
Quote (Sajage @ 25 Sep 2010 20:34)
Az, hogy posting van quoting helyett, nem jelent semmit. Én pm miatt kaptam warnt, warnlogomban 'posting' van, a lényegen nem változtat.



Feljebb már leírták - a modok is emberek, naponta többszáz pmet kapnak, nem fogják mindet félredobni csak miattad. Várd meg a választ türelmesen.

@Többiek: ne itt spameljetek pls. Ez a topic szerintem nem arra van..


de változtad, mert epilol is azt írta vissza a pmemre hogy "you posted a fake quote" szal mintha énraktam volna oda a linket, es nem subzero.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 25 2010 01:51pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 25 2010 07:51pm)
de változtad, mert epilol is azt írta vissza a pmemre hogy "you posted a fake quote" szal mintha énraktam volna oda a linket, es nem subzero.


fejezd mar be bazmeg
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 25 2010 01:52pm
Quote (Handryx @ 25 Sep 2010 21:51)
fejezd mar be bazmeg


huzzal ki a topicbol ha nem tetszik bazmeg
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 25 2010 01:59pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 25 2010 07:52pm)
huzzal ki a topicbol ha nem tetszik bazmeg


kicsit kevesbe is lehetnel pofatlan, amikor mar mindenki unja a sírasod
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Sep 25 2010 01:59pm
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Sep 2010 20:52)
huzzal ki a topicbol ha nem tetszik bazmeg


sírsz, mert kaptál egy tizest, acsarkodsz jó sokáig itt, erre kapsz egy másik tizest nemsoká (megérdemelnéd hozzáteszem)
és aztán majd sírsz, mert kaptál egy tizest, ...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 25 2010 02:08pm
Quote (Janou @ 25 Sep 2010 21:59)
sírsz, mert kaptál egy tizest, acsarkodsz jó sokáig itt, erre kapsz egy másik tizest nemsoká (megérdemelnéd hozzáteszem)
és aztán majd sírsz, mert kaptál egy tizest, ...


jó hogy lehet reklamálni!
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Sep 25 2010 02:24pm
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Sep 2010 21:08)
jó hogy lehet reklamálni!


Quote (Cpt_Ghost @ 25 Sep 2010 17:37)
kurvara postoltam de a plane az hogy mire a mod megjott mar kiediteltem a buzi quotebol
nyugodtan teherbe baszhatja a jo buzi kurva anyjat


ja csak nem ilyen ordenáré módon
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 25 2010 02:37pm
Quote (Janou @ Sep 25 2010 08:24pm)
ja csak nem ilyen ordenáré módon


sirj csak..
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 25 2010 03:02pm
Quote (sylke @ 25 Sep 2010 22:37)
sirj csak..


nem tetszik valami drága?
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Sep 25 2010 04:43pm
@Cpt_Ghost: javaslom, hogy a sajat warnoddal torodj, az, hogy mas mit kapott vagy nem kapott, semmit nem valtoztat a tied jogossagan

valoszinuleg az tortent hogy a te postodat egy magasabb rangu mod latta meg (21 napot csak SM vagy admin tud adni), es o a hosszabb suspension mellett dontott

amire egyebkent nincs szabaly, a mod donti el, hany napot ad

ertem en, hogy rosszul esik, hogy a masik kevesebbel meguszta, de utolag ugy se lehet mar mit tenni, szoval nem is annyira ertem az egesznek a celjat

Quote (Akizk @ 25 Sep 2010 19:46)
mert belinkeltem az rfactor hivatalos oldalát, ahol elérhető az ingyenes trial verzió [autószimulátor]


ofc bitos telr van az oldal keyloggerrel meg trójaival, talán még jsp felett is átvenné az irányítást

istenem, majd biztos megkérdezem, h postolhatok e 1 official oldalt

binaris file-okat tilos linkelni, mindig is az volt

az ilyenekrol senki meg nem mondja 100%-os bizonyossaggal, hogy tisztak-e, attol, hogy oda van irva hogy official, meg nem lesz kevesbe kockazatos

ezert az ilyen linkeket mindig engedelyeztesd egy moddal, mielott gond lesz belole
Go Back To Magyar Topic List
Prev1160161162163164197Next
Add Reply New Topic New Poll