@Cpt_Ghost: javaslom, hogy a sajat warnoddal torodj, az, hogy mas mit kapott vagy nem kapott, semmit nem valtoztat a tied jogossagan
valoszinuleg az tortent hogy a te postodat egy magasabb rangu mod latta meg (21 napot csak SM vagy admin tud adni), es o a hosszabb suspension mellett dontott
amire egyebkent nincs szabaly, a mod donti el, hany napot ad
ertem en, hogy rosszul esik, hogy a masik kevesebbel meguszta, de utolag ugy se lehet mar mit tenni, szoval nem is annyira ertem az egesznek a celjat
Quote (Akizk @ 25 Sep 2010 19:46)
mert belinkeltem az rfactor hivatalos oldalát, ahol elérhető az ingyenes trial verzió [autószimulátor]
ofc bitos telr van az oldal keyloggerrel meg trójaival, talán még jsp felett is átvenné az irányítást
istenem, majd biztos megkérdezem, h postolhatok e 1 official oldalt
binaris file-okat tilos linkelni, mindig is az volt
az ilyenekrol senki meg nem mondja 100%-os bizonyossaggal, hogy tisztak-e, attol, hogy oda van irva hogy official, meg nem lesz kevesbe kockazatos
ezert az ilyen linkeket mindig engedelyeztesd egy moddal, mielott gond lesz belole