Quote (Csavardi_Samu @ Nov 28 2010 06:32pm)
Hogy lehet letiltani azt a sok reklámot ami eltakarja játék közbena képernyőt?
Vagy egyből eltüntetni esteleg?
N betűt nyomkodjad, és eltűnik egyből.
me slowpoke
This post was edited by Marceee on Nov 28 2010 10:36am