d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1160161162163164232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 1 2010 11:25am


ocsmány :wacko:
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Feb 1 2010 11:28am
Quote (Megas_heroes @ Feb 1 2010 05:25pm)
http://img24.imageshack.us/img24/8625/undorito.jpg

ocsmány :wacko:


a helpre gondolsz? szerintem is
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Feb 1 2010 11:31am
Quote (Frostler @ 1 Feb 2010 19:28)
a helpre gondolsz? szerintem is


szerintem is
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 1 2010 03:15pm
Quote (Megas_heroes @ 1 Feb 2010 18:25)
http://img24.imageshack.us/img24/8625/undorito.jpg

ocsmány :wacko:

Quote (Frostler @ 1 Feb 2010 18:28)
a helpre gondolsz? szerintem is

Quote (lacoking @ 1 Feb 2010 18:31)
szerintem is



Vouch. Szörnyű...
Member
Posts: 632
Joined: Jan 4 2010
Gold: 100.00
Feb 2 2010 12:44pm
hi all

kéne egy kis segitség

ugy döntöttem a 64es druidámmal hogy nighton kiviszem act 5 q1-et, gyalog indultam el a városbol 2x meghaltam és kiléptem, majd kreáltam másik játékot, akkor vettem észre hogy nincs benne a cucc, még szerencsémre vissza tudtam lépni és hivtam a havert aki segitett

találtam még 1 hullát, ez már érdekes felvettem és abba se voltak a cuccok, és kiesve se voltak, egyszerüen eltüntek, aki tudja hogy blizárdnál hogyan vagy hova forduljak az segitsen, nagyon nagyon értékes fegyverem volt, crystal sword with 6x 5/5 fire facet... stb...

need help :((((
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Feb 2 2010 01:06pm
Quote (miau07 @ 2 Feb 2010 20:44)
hi all

kéne egy kis segitség

ugy döntöttem a 64es druidámmal hogy nighton kiviszem act 5 q1-et, gyalog indultam el a városbol 2x meghaltam és kiléptem, majd kreáltam másik játékot, akkor vettem észre hogy nincs benne a cucc, még szerencsémre vissza tudtam lépni és hivtam a havert aki segitett

találtam még 1 hullát, ez már érdekes felvettem és abba se voltak a cuccok, és kiesve se voltak, egyszerüen eltüntek, aki tudja hogy blizárdnál hogyan vagy hova forduljak az segitsen, nagyon nagyon értékes fegyverem volt, crystal sword with 6x 5/5 fire facet... stb...

need help :((((


str bugos volt?
Member
Posts: 632
Joined: Jan 4 2010
Gold: 100.00
Feb 2 2010 01:10pm
nem tudok róla, tudtammal nem:S
ez nem olyan hogy ott maradt a hulla hanem szimplán eltüntek a cuccok belöle, mikor fel akartam venni a köv játékba
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Feb 2 2010 04:18pm
Quote (miau07 @ Feb 2 2010 07:10pm)
nem tudok róla, tudtammal nem:S
ez nem olyan hogy ott maradt a hulla hanem szimplán eltüntek a cuccok belöle, mikor fel akartam venni a köv játékba


akkor az cumi


blizz nem tud segíteni

jsp sem


viszont én adok neked szívesen pár cuccot majd pmelj rém :)
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 2 2010 06:28pm
Quote (miau07 @ Feb 2 2010 08:10pm)
nem tudok róla, tudtammal nem:S
ez nem olyan hogy ott maradt a hulla hanem szimplán eltüntek a cuccok belöle, mikor fel akartam venni a köv játékba


valamit felvehettél miután egyszer lehaltál : /
Member
Posts: 632
Joined: Jan 4 2010
Gold: 100.00
Feb 2 2010 11:43pm
hmm:((( hát ez van, nagy nehezen összeszedtem 35fg-t meg volt 10istem elköltöttem fire facetekre erre... köszönöm szépen a nagylelkü segitséget pmelek:)
jó látni hogy van még 1-2 magyar aki összetart vagy nem ugy kezdei chaten is a beszelgetest, h ezt besz... meg hehe.. meg stb:(

tyvm all
Go Back To Magyar Topic List
Prev1160161162163164232Next
Closed New Topic New Poll