d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11591601611621634765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 29 2015 04:29pm
Quote (cowding @ 30 Jun 2015 00:27)
Hogy miert most kell teherbe baszniuk a kurva annyukat a telekomosoknak es szar a net egesz nap ejfelkor meg teljesen elmegy amikor lenne egy napom jatszani azt nem fogom megerteni
Hihetetlen basszameg
Es az ugyfelszolgalat se kapcsol hogy elkuldhessem a faszomba mert "atlagon feluli terheles van kerjuk varjon"


afrikaban gyerekek eheznek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 29 2015 04:31pm
Quote (SummertimeClothes @ Jun 29 2015 10:29pm)
afrikaban gyerekek eheznek


az az ő bajuk
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 29 2015 04:33pm
ma elmentem az utcán egy 11-12 éves gyerekcsapat mellett, megjegyeztem egy szövegrészletet abból amit nyomattak legalább három telefonról

Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 29 2015 04:34pm
Quote (TrollBoss @ 29 Jun 2015 23:33)
ma elmentem az utcán egy 11-12 éves gyerekcsapat mellett, megjegyeztem egy szövegrészletet abból amit nyomattak legalább három telefonról

http://www.youtube.com/watch?v=KKnjknmmb-M


#életke
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 29 2015 04:38pm
Quote (TrollBoss @ Jun 29 2015 10:33pm)
ma elmentem az utcán egy 11-12 éves gyerekcsapat mellett, megjegyeztem egy szövegrészletet abból amit nyomattak legalább három telefonról

http://www.youtube.com/watch?v=KKnjknmmb-M


meghallgattam, nekem tetszett
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 29 2015 04:42pm
Quote (Senee @ Jun 29 2015 11:38pm)
meghallgattam, nekem tetszett


???
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 29 2015 04:43pm
Quote (SummertimeClothes @ Jun 30 2015 12:29am)
afrikaban gyerekek eheznek



Megehetnek a telekomosokat)))
Nekem ugyan ugy nem lenne netem ok meg nem eheznenek)))
Geci erzem ahogy megyek at full ricibe ugy felkurt ez most
)))
Member
Posts: 215
Joined: Jun 10 2015
Gold: 0.00
Jun 29 2015 04:48pm
Quote (cowding @ Jun 30 2015 12:43am)
Megehetnek a telekomosokat)))
Nekem ugyan ugy nem lenne netem ok meg nem eheznenek)))
Geci erzem ahogy megyek at full ricibe ugy felkurt ez most
)))


Mennyi idő van most ott ? Hajnali 1? Ilyenkor heggesztenek és kibasznakn 5 ezer emberrel vagy este 8kor és akkor 120 ezerrel?
Persze heggeszthetnenek reggel hatkor is

This post was edited by Usaftw on Jun 29 2015 04:48pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 29 2015 05:07pm
Quote (Usaftw @ Jun 30 2015 12:48am)
Mennyi idő van most ott ? Hajnali 1? Ilyenkor heggesztenek és kibasznakn 5 ezer emberrel vagy este 8kor és akkor 120 ezerrel?
Persze heggeszthetnenek reggel hatkor is



Vagy mondjuk legalabb a honlapra kiirjak hogy bocs de hegeszteni fogunk x honap x napjan x idoben, es akkor nem keszulok be kajaval meg energiaitallal funolni

Es igen biztos lehetne fizetni +5 ezret a hegesztonek hogy hajnali 4:20 kor csinalja, akkor okozna a legkevesebb kellemetlenseget, de basznak ra mert megtehetik

Mondjuk az utobbi altalanos, multkor jottem haza PENTEK
Delutan 6 kor az m0-on es pont akkor kellet FUVETNYIRNI az ut mellett, ezert 1 kilometeren le volt zarva a kulso sav es 6 kilometeres dugo volt
Azt peldaul miert nem kedd hajnal 3 kor csinaljak, amikor nem basznak ki 1000 +emberrel
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 29 2015 05:20pm
Quote (cowding @ 30 Jun 2015 00:43)
Megehetnek a telekomosokat)))
Nekem ugyan ugy nem lenne netem ok meg nem eheznenek)))
Geci erzem ahogy megyek at full ricibe ugy felkurt ez most
)))


>telekom
>2015
??
Go Back To Magyar Topic List
Prev11591601611621634765Next
Add Reply New Topic New Poll