Quote (Usaftw @ Jun 30 2015 12:48am)
Mennyi idő van most ott ? Hajnali 1? Ilyenkor heggesztenek és kibasznakn 5 ezer emberrel vagy este 8kor és akkor 120 ezerrel?
Persze heggeszthetnenek reggel hatkor is
Vagy mondjuk legalabb a honlapra kiirjak hogy bocs de hegeszteni fogunk x honap x napjan x idoben, es akkor nem keszulok be kajaval meg energiaitallal funolni
Es igen biztos lehetne fizetni +5 ezret a hegesztonek hogy hajnali 4:20 kor csinalja, akkor okozna a legkevesebb kellemetlenseget, de basznak ra mert megtehetik
Mondjuk az utobbi altalanos, multkor jottem haza PENTEK
Delutan 6 kor az m0-on es pont akkor kellet FUVETNYIRNI az ut mellett, ezert 1 kilometeren le volt zarva a kulso sav es 6 kilometeres dugo volt
Azt peldaul miert nem kedd hajnal 3 kor csinaljak, amikor nem basznak ki 1000 +emberrel