d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1159160161162163197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 25 2010 11:13am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 25 2010 06:03pm)
most már kezd unalmas lenni.


akkor ne olvasd a topicot
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 25 2010 11:18am
Quote (beni @ 25 Sep 2010 19:13)
akkor ne olvasd a topicot


write only mode: on
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 25 2010 11:19am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 25 2010 06:18pm)
write only mode: on


üdv a klubban :>
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 25 2010 11:21am
Quote (beni @ 25 Sep 2010 19:19)
üdv a klubban :>


52,269

köszönöm mester...




This post was edited by CyberPunk666 on Sep 25 2010 11:22am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 25 2010 11:22am
Quote (CyberPunk666 @ 25 Sep 2010 19:21)
52,269

mester...


mindjárt lehagylak a gecibe :]
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 25 2010 11:23am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 25 Sep 2010 19:22)
mindjárt lehagylak a gecibe :]


felnyomlak spamért és elhúzok.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 25 2010 11:46am
Quote (Klontar @ 24 Sep 2010 23:13)
Mielőtt belinkelsz valamit győzödj meg róla hogy approved az oldal, vagy kérdezz meg róla egy Moderatort/Senior Moderatort/Admint a link postolásával kapcsolatban hogy biztosan elkerüld a warnt. (Nem tudom mire kaptál warnt)


mert belinkeltem az rfactor hivatalos oldalát, ahol elérhető az ingyenes trial verzió [autószimulátor]


ofc bitos telr van az oldal keyloggerrel meg trójaival, talán még jsp felett is átvenné az irányítást


istenem, majd biztos megkérdezem, h postolhatok e 1 official oldalt
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Sep 25 2010 12:34pm
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Sep 2010 18:37)
elmagyaráznám akkor mégegyszer
az a fasznyomorék azért kapott csak érte egy napot mert pm reportoltam lc3-nak
Máskülönben nem kapott volna SEMMIT
mert a mod aki nekem adta a warnt szart megnézni hogy mivan, és arra adott nekem hogy ÉN RAKTAM BELE A KIBASZOTT QUOTEBA
és ezt onnan tudom hogy epilol azt írta vissza hogy you posted a fake quote, nyilvan en fakeltem azt a szart baszdmeg
meg a warnlogban is posting van
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurvara postoltam de a plane az hogy mire a mod megjott mar kiediteltem a buzi quotebol
nyugodtan teherbe baszhatja a jo buzi kurva anyjat


Az, hogy posting van quoting helyett, nem jelent semmit. Én pm miatt kaptam warnt, warnlogomban 'posting' van, a lényegen nem változtat.

Quote (Cpt_Ghost @ 25 Sep 2010 19:05)
már tegnap előtt elküldtem screenshottal együtt az egész baszást de szarik rá, és ez az ami különösen felbasz
Last Seen:    31 seconds ago
Local Time:    19:03
Last Post:    3 hours ago


ja, kurvajóvagy, csináljál már úgy mintha nyitottam volna neki 6 topicot
ne olvassad ezt a topicot ha nem vagy rá kíváncsi


Feljebb már leírták - a modok is emberek, naponta többszáz pmet kapnak, nem fogják mindet félredobni csak miattad. Várd meg a választ türelmesen.

@Többiek: ne itt spameljetek pls. Ez a topic szerintem nem arra van..
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 25 2010 01:08pm
spam
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Sep 25 2010 01:12pm
Quote (Sajage @ 25 Sep 2010 20:34)
Az, hogy posting van quoting helyett, nem jelent semmit. Én pm miatt kaptam warnt, warnlogomban 'posting' van, a lényegen nem változtat.



Feljebb már leírták - a modok is emberek, naponta többszáz pmet kapnak, nem fogják mindet félredobni csak miattad. Várd meg a választ türelmesen.

@Többiek: ne itt spameljetek pls. Ez a topic szerintem nem arra van..


TT for sajager.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1159160161162163197Next
Add Reply New Topic New Poll