Quote (Cpt_Ghost @ 25 Sep 2010 18:37)
elmagyaráznám akkor mégegyszer
az a fasznyomorék azért kapott csak érte egy napot mert pm reportoltam lc3-nak
Máskülönben nem kapott volna SEMMIT
mert a mod aki nekem adta a warnt szart megnézni hogy mivan, és arra adott nekem hogy ÉN RAKTAM BELE A KIBASZOTT QUOTEBA
és ezt onnan tudom hogy epilol azt írta vissza hogy you posted a fake quote, nyilvan en fakeltem azt a szart baszdmeg
meg a warnlogban is posting van
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurvara postoltam de a plane az hogy mire a mod megjott mar kiediteltem a buzi quotebol
nyugodtan teherbe baszhatja a jo buzi kurva anyjat
Az, hogy posting van quoting helyett, nem jelent semmit. Én pm miatt kaptam warnt, warnlogomban 'posting' van, a lényegen nem változtat.
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Sep 2010 19:05)
már tegnap előtt elküldtem screenshottal együtt az egész baszást de szarik rá, és ez az ami különösen felbasz
Last Seen: 31 seconds ago
Local Time: 19:03
Last Post: 3 hours ago
ja, kurvajóvagy, csináljál már úgy mintha nyitottam volna neki 6 topicot
ne olvassad ezt a topicot ha nem vagy rá kíváncsi
Feljebb már leírták - a modok is emberek, naponta többszáz pmet kapnak, nem fogják mindet félredobni csak miattad. Várd meg a választ türelmesen.
@Többiek: ne itt spameljetek pls. Ez a topic szerintem nem arra van..