Quote (Ateec @ Sat, 17 Oct 2009, 09:21)
bittos megnezem azt is akkor:)
Nekem spec a Casinora hasonlit, az egyik kedvenc filmem
es mocskosul nem ertem Joe Pechi miert adta le ennyire amikor a koszos kis McCauly-val megcsinaltak a reszkessetek betöröket.
Sokkal jobb szinesz annal mint ilyen szarokba jatszon....
Reszkessetek betörők egy alapfilm, azzal sehova nem adta le. Egy teljesen nézhető és élvezetes "családi" mozi (tehát alapjában véve kölyökbarát film). Nem csak hetedik, 12 majom, meg ponyvaregényt kell csinálni, hanem olyat is amit a kisklambók élveznek. Ilyennek meg a reszkessetek betörők az egyik legjobb.