d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11591601611621631650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 17 2009 04:07am
Quote (Moonflow @ Thu, 15 Oct 2009, 09:37)
Nekem nem tetszett.. Vicces meg minden, de az a generic Seth Rogen film, amiben ugyan az a humor, mint az elozoben (lasd; Pineapple Express, Superbad, etc).


fú, én pl a pineapple expressen félhülyére röhögtem magam, a superbadet meg utáltam, mint a szart :D

MOST MIT TEGYEK MOST.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 17 2009 04:10am
Quote (bajcli @ Sat, Oct 17 2009, 12:07pm)
fú, én pl a pineapple expressen félhülyére röhögtem magam, a superbadet meg utáltam, mint a szart :D

MOST MIT TEGYEK MOST.


NÉZD MEG A FILMET!.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 17 2009 04:34am
szex telefonhívásra

masodjara is jo volt
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 17 2009 04:40am
Quote (Ateec @ Sat, 17 Oct 2009, 09:21)
bittos megnezem azt is akkor:)

Nekem spec a Casinora hasonlit, az egyik kedvenc filmem
es mocskosul nem ertem Joe Pechi miert adta le ennyire amikor a koszos kis McCauly-val megcsinaltak a reszkessetek betöröket.
Sokkal jobb szinesz annal mint ilyen szarokba jatszon....


Reszkessetek betörők egy alapfilm, azzal sehova nem adta le. Egy teljesen nézhető és élvezetes "családi" mozi (tehát alapjában véve kölyökbarát film). Nem csak hetedik, 12 majom, meg ponyvaregényt kell csinálni, hanem olyat is amit a kisklambók élveznek. Ilyennek meg a reszkessetek betörők az egyik legjobb.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 17 2009 04:41am
Quote (Oberon_os @ Sat, 17 Oct 2009, 11:40)
Reszkessetek betörők egy alapfilm, azzal sehova nem adta le. Egy teljesen nézhető és élvezetes "családi" mozi (tehát alapjában véve kölyökbarát film). Nem csak hetedik, 12 majom, meg ponyvaregényt kell csinálni, hanem olyat is amit a kisklambók élveznek. Ilyennek meg a reszkessetek betörők az egyik legjobb.


meg a halálos fegyver
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Oct 17 2009 05:01am
hősök 1-2-3-4. évad legeslegjobb :))))))
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 17 2009 10:17am
lyó a topic
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 17 2009 10:19am
Watchmen

érdemes megnézni?

Quote (sylKE @ Sat, 17 Oct 2009, 18:20)
1 szar
mint te


kk,ty

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 17 2009 10:21am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 17 2009 10:20am
Quote (Cpt_Ghost @ Sat, Oct 17 2009, 04:19pm)
Watchmen

érdemes megnézni?


1 szar
mint te
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 17 2009 10:55am
Quote (Cpt_Ghost @ Sat, Oct 17 2009, 05:19pm)
Watchmen

érdemes megnézni?


persze
Go Back To Magyar Topic List
Prev11591601611621631650Next
Add Reply New Topic New Poll