d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1159160161162163232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 31 2010 07:57am
Quote (Vharimatras @ 31 Jan 2010 14:54)
250 asszem


kösz kismatrac :hug:

lehet át kéne íratnom az N-t kisbetűre.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 31 2010 08:31am
Quote (Nerz8 @ 31 Jan 2010 15:57)
kösz kismatrac :hug:

lehet át kéne íratnom az N-t kisbetűre.


szerintem sokkal jobb így ahogy van
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 31 2010 08:34am
Quote (Ad4mz @ Jan 31 2010 03:31pm)
szerintem sokkal jobb így ahogy van


szerintem is
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 31 2010 08:57am
:(

a legjobb simán nerz lett volna, csak az már foglalt. (ofc last seen 4857485 day)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 31 2010 09:39am
Quote (Nerz8 @ 31 Jan 2010 16:57)
:(

a legjobb simán nerz lett volna, csak az már foglalt. (ofc last seen 4857485 day)


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=305347

én sem hiszem el :<
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 31 2010 09:45am
Quote (Nerz8 @ 31 Jan 2010 15:57)
:(

a legjobb simán nerz lett volna, csak az már foglalt. (ofc last seen 4857485 day)


Csomó baromi jó név van ami foglalt és már sok ezer napja offline/banned és nem lehet ellene semmit tenni :(

Quote (Ad4mz @ 31 Jan 2010 16:39)


Lebuktal te scammer multi!4
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
Jan 31 2010 09:58am
Quote (Klontar @ Jan 31 2010 05:45pm)
Csomó baromi jó név van ami foglalt és már sok ezer napja offline/banned és nem lehet ellene semmit tenni :(


Bizony... :( Nekem is eszembe jutott a tuti, mikor még volt fg-m, de....

http://forums.d2jsp.org/user.php?i=491776

:cry:
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jan 31 2010 05:33pm
Quote (Fezmin @ Jan 31 2010 03:58pm)
Bizony... :( Nekem is eszembe jutott a tuti, mikor még volt fg-m, de....

http://forums.d2jsp.org/user.php?i=491776

:cry:


lol ez mi a szar?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 31 2010 06:01pm
Quote (Frostler @ Feb 1 2010 01:33am)
lol ez mi a szar?




This post was edited by Saenchai on Jan 31 2010 06:02pm
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
Feb 1 2010 02:31am
Quote (Frostler @ Feb 1 2010 01:33am)
lol ez mi a szar?


A Dimmu Borgir nevezetű szimfonikus black metal-együttes alapító tagjának és gitárosának a művészneve.





Quote (Saenchai @ Feb 1 2010 02:01am)
http://www.lordofevil666.blogger.com.br/Silenoz.jpg


this, csak itt még csúnya :P :)

És kell a neve... :( ( De így esélytelen a dolog! )

This post was edited by Fezmin on Feb 1 2010 02:57am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1159160161162163232Next
Closed New Topic New Poll