Quote (Frostler @ Feb 1 2010 01:33am)
lol ez mi a szar?
A Dimmu Borgir nevezetű szimfonikus black metal-együttes alapító tagjának és gitárosának a művészneve.

Quote (Saenchai @ Feb 1 2010 02:01am)
http://www.lordofevil666.blogger.com.br/Silenoz.jpg
this, csak itt még csúnya

És kell a neve...

( De így esélytelen a dolog! )
This post was edited by Fezmin on Feb 1 2010 02:57am