d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mikor Lesz Rezetmár?
Prev1151617181935Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 26 2016 04:44pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 26 2016 11:32pm)
nekem volt ilyenem es nem tudom mennyi ido alatt de eleg gyorsan vitte CSt. mondjuk faithel, nem burizaval

rendes gearel ilyen 5-7 perc alatt biztos le lehet tolni, nyilvan negyed annyira sem hatekony mint a "rendes" buildek, de en regen szerettem ijjasszal jatszodni


azt hittem még rare cuccokban/low rwkben vagytok
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 26 2016 04:57pm
Quote (sylke @ Nov 27 2016 12:42am)
.?


nem lett 3sox
8/10 apbe nem raktam meg stealthet
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 26 2016 05:28pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 26 2016 09:26pm)
en azon gondolkoztam, hogy csinalok egy bowazont a javabol hell CSre

annyira nem hatekony de elvezetes, es nincs gond az immunokkal, amik miatt javavl szivnam a fogam folyamatosan

de lusta vagyok tradelni


Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 26 2016 11:32pm)
nekem volt ilyenem es nem tudom mennyi ido alatt de eleg gyorsan vitte CSt. mondjuk faithel, nem burizaval

rendes gearel ilyen 5-7 perc alatt biztos le lehet tolni, nyilvan negyed annyira sem hatekony mint a "rendes" buildek, de en regen szerettem ijjasszal jatszodni


Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2016 05:52pm
tfw megvettem a d2-t + kieget
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 26 2016 05:54pm
Quote (llllllllllll @ Nov 27 2016 01:52am)
tfw megvettem a d2-t + kieget


sztem valaki tudott volna adni keyt, van pár kint a "piacon"

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2016 05:55pm
Quote (cowding @ Nov 26 2016 11:54pm)
sztem valaki tudott volna adni keyt, van pár kint a "piacon"

http://2.1m.yt/LOWLd_d.png


hát most 4k forint volt az egész pack, szépen hozzárendeltem bnet accomhoz, jó ez így
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2016 08:03pm
Valaki huzzon fel hnap :c
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,108.20
Nov 27 2016 02:48am
Quote (TresholdOfUniverse @ 26 Nov 2016 23:32)
nekem volt ilyenem es nem tudom mennyi ido alatt de eleg gyorsan vitte CSt. mondjuk faithel, nem burizaval

rendes gearel ilyen 5-7 perc alatt biztos le lehet tolni, nyilvan negyed annyira sem hatekony mint a "rendes" buildek, de en regen szerettem ijjasszal jatszodni


diablo a hosszu ido csak, egesz rivert meg chaost gyorsabban kipucolod mint hogy ot megolod. en ott is hagytam a faszba anno eleg volt a sok lvl85 monsta droppja
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 27 2016 03:59pm
tegnap feldobtam a d2-t es szomoruan konstataltam, hogy halvany lovesem sincs mar a prerequisitekrol, hogy tudjam csinalni a kulonbozo runokat. don't do drugs kidz :wacko:
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 27 2016 05:39pm
vettem egy annit 15 fgért lel

Quote (Eoghan @ Nov 27 2016 11:59pm)
tegnap feldobtam a d2-t es szomoruan konstataltam, hogy halvany lovesem sincs mar a prerequisitekrol, hogy tudjam csinalni a kulonbozo runokat. don't do drugs kidz :wacko:


tristhez nem kell semmi (már ha nem te hosztolod)
tombhoz el kell jutni duriig (majdnem), ez summoner + claw viper + beszélgetés azthiszem
baalrunhoz meg baalnal kell lenni (ancients, level 20/40/60)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181935Next
Add Reply New Topic New Poll