Quote (jarabekg @ 17 Jan 2015 14:33)
Az első reszere reagalva: termeszetesen nem. Gyakorlatban akarkit nagyon szivesen kritizalok, akinek nem tetszik a magatartasa, ha eleg eros, hogy elegendje a fule mellet, ha nem. Az en velemenyem senki mast nem minosit, csak sajat magamat. En nem pecezek ki specialisan senki a kepessegei alapjan, nem vagyok igazsagtalan. Persze egy okos, agabiztos emberen, aki valoban elegedett a dolgaival eleg nehez fogast talalni, igy annyira nem latvanyos, de ettol meg letezik.
En ha elkezdek kritizalnii egy primitv valakit, siman el tudom kepzelni, hogy pofanver, ennel nagyobb intellektualis diadalt nem is arathatnek.
Csak akkor lenne így, ha normálisan vitatkoznál és ezt próbálná valaki így lerendezni. Ha elkezded a barátnője kinézetét pocskondiázni és hangosan kinevetni, akkor te semmilyen intellektuális diadalt nem aratsz, mert egy primitív suttyú leszel.
Te már azon a ponton rég elbuktál intellektuálisan, amikor elcsattant a pofon, ott már rég te voltál a primitív, vismajor csak követett a te szintedre, mert a magasabban nem értettél...
->más kinézetét hangosan sértegetni és kiröhögni, kivenni az autista szájából a cigit eltörni és ledobni a földre, nevetni a kisbabáját rugdosó nő videóján
->bármi amiben szerepel az intellektuális szó