d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Auto Vs. Motor
Prev11516171819Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Nov 6 2014 10:55am
Quote (Coolface @ Nov 6 2014 05:27pm)
wtf :D sztem pont forditva, motor az hibbinak jo.


Pesten csak az idomilliomos , a csalados es a hulye vesz autot maganak.
En egyikse vagyok.

Viszont palyanapokra mar kene egy sajat kocsi es ez tokeletes adottsagokkal birna ehhez <3
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 6 2014 11:11am
Quote (Anarkin @ 6 Nov 2014 14:14)
egyértelműen egyénfüggő
ha varázslónőnek érzi magát, akkor mindenképpen dusk


Aki nem Breast Plate-et rak rá, az meleg.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 6 2014 11:13am
Quote (szabika @ 6 Nov 2014 18:55)
Pesten csak az idomilliomos , a csalados es a hulye vesz autot maganak.
En egyikse vagyok.


Ugyanez.

Btw jó gyorsan sikerült ezt a topicot felhizlalni lol.

Aki igazi férfi az normálalakot használ és m/s-ot

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 6 2014 11:13am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 6 2014 11:27am
Nagyon nem érdekelnek az autók, van jogsim 7 éve kb, majd egyszer veszek valami kisebb járgány, ha szükségem lesz rá és pénzem is lesz. Valami vw-t mondjuk.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 6 2014 11:30am
Quote (Smat @ Nov 6 2014 04:10pm)
Egy mondatban használtam de te ugrottál rá mintha kötelező lett volna. Ha átsiklottál volna felette akkor nem lenne a +3 oldal szar. Ha te annyira békítő vagy meg jólelkű akkor hagytad volna a faszba.
Bár tudom hogy a végén még azt is megmagyarázod hogy én kötöttem beléd és az én kurva anyámat.


mindjárt elolvasom a következő 10 oldalt, de amúgy itt most a következő történt:

mondtál egy szlenget, ok
jött a kijavítás, de nyilván poénra véve (mindenki érti, hogy a szlengben ez a kiló, relax)
te elkezdtél anyázni, mint egy kocsis
flamefest
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 6 2014 11:32am
Quote (Jancsipapa @ Nov 6 2014 06:30pm)
mindjárt elolvasom a következő 10 oldalt, de amúgy itt most a következő történt:

mondtál egy szlenget, ok
jött a kijavítás, de nyilván poénra véve (mindenki érti, hogy a szlengben ez a kiló, relax)
te elkezdtél anyázni, mint egy kocsis
flamefest

de hat o motoros
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 6 2014 11:34am
Quote (Flutter @ Nov 6 2014 05:09pm)
a zsomle az uj fel kilos kenyer


hallod, ha marad 5 zsemle tegnapról, az már bele se fér a kukába
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 11:43am
Quote (Jancsipapa @ 6 Nov 2014 18:34)
hallod, ha marad 5 zsemle tegnapról, az már bele se fér a kukába


wp :D

Amugy hogy ontopic is legyek en meg sose gondolkoztam igazan autokon / motorokon.

Annak orulnek ha olyan kozel lakhatnek a munkamhoz hogy max bicikliznem kelljen.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 6 2014 11:44am
Quote (Jancsipapa @ 6 Nov 2014 17:30)
mindjárt elolvasom a következő 10 oldalt, de amúgy itt most a következő történt:

mondtál egy szlenget, ok
jött a kijavítás, de nyilván poénra véve (mindenki érti, hogy a szlengben ez a kiló, relax)
te elkezdtél anyázni, mint egy kocsis
flamefest


Tudtam hogy ez lesz, meg lesz magyarázva hogy igazából az én hibám az egész +8 oldal. :DD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 6 2014 11:50am
Quote (josheide @ 6 Nov 2014 19:43)
wp :D

Amugy hogy ontopic is legyek en meg sose gondolkoztam igazan autokon / motorokon.

Annak orulnek ha olyan kozel lakhatnek a munkamhoz hogy max bicikliznem kelljen.


Az lenne a fasza, ha ott lakhatnék a munkahely mellett, és otthonról tolnám, csak a meetingekre kellene bemennem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11516171819Next
Add Reply New Topic New Poll