d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adatforgalom > Ado
Prev1151617181925Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 21 2014 04:32pm
Quote (bamboo @ Oct 21 2014 10:28pm)
xd


gz neked is a 10k posthoz (:
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 21 2014 04:34pm
Quote (AngryBug @ Oct 21 2014 10:32pm)
gz neked is a 10k posthoz (:


gz neked is
ejj és te még öregebb user vagy
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 21 2014 04:55pm
Sok boges a semmiert
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2014 11:54pm
Quote (NoobHunter @ Oct 21 2014 09:17pm)
most ez komoly hogy leszedek egy sorozatot és perkáljak érte majdnem 80kt?
kurvanyád viktor

http://i62.tinypic.com/4q0lt2.jpg


hát nem bluedvdray-be kell letölteni hanem xvidbe
:XD
sporoj
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 21 2014 11:58pm
Amugy ez nagyon tipikus elterelo fidesz akcionak tunik, amikor van valami gaz mindig bedobnak valami olyat amire tipikusan raharap a fovarosi hangado tobbseg, aztan dobjak a kukaba az egeszet amikor elultek a kenyesebb temak (pl NAVos amerikas balhe)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 22 2014 12:01am
Quote (xGurke @ Oct 21 2014 09:39pm)
ja akkor jó
jövőre majd 2k lesz, etc
azt mondanák meg inkább, hogy mire költik ;~)


hogyhogy mire hát magyarország fejlesztésére
hogy az embereknek jobb legyen
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 22 2014 12:16am
Quote (ElCapitano @ Oct 22 2014 06:58am)
Amugy ez nagyon tipikus elterelo fidesz akcionak tunik, amikor van valami gaz mindig bedobnak valami olyat amire tipikusan raharap a fovarosi hangado tobbseg, aztan dobjak a kukaba az egeszet amikor elultek a kenyesebb temak (pl NAVos amerikas balhe)


Ha ez a helyzet, akkor hatásos.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 22 2014 12:20am
Quote (zsansaccount @ Oct 21 2014 08:19pm)
nemtom, de sztem viccesebb lenne, ha az összes nagyvállalat egyszerűen bejelentené, h kivonul az országból


röhögnék

aztán megint megválasztanánk a fideszt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 22 2014 12:20am
Quote (ElCapitano @ 22 Oct 2014 06:58)
Amugy ez nagyon tipikus elterelo fidesz akcionak tunik, amikor van valami gaz mindig bedobnak valami olyat amire tipikusan raharap a fovarosi hangado tobbseg, aztan dobjak a kukaba az egeszet amikor elultek a kenyesebb temak (pl NAVos amerikas balhe)


Quote (anyd @ 22 Oct 2014 07:16)
Ha ez a helyzet, akkor hatásos.


meg mindig azt tudom mondani, hogy ettol nem felejti meg el a tobbseg, hogy mi tortent, masreszt ez meg jobb, mert ezert kilehet menni az utcara, a navos kitiltos botrany miatt meg nem igazan.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 22 2014 12:32am
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Oct 2014 08:20)
meg mindig azt tudom mondani, hogy ettol nem felejti meg el a tobbseg, hogy mi tortent, masreszt ez meg jobb, mert ezert kilehet menni az utcara, a navos kitiltos botrany miatt meg nem igazan.



De elfelejti, ez az infokor csodaja, annyira porognek az infok, hogy minden csak par napig erdekes. Pont az internetezo fiatalaok akik a legontudatosabbnak tartjak magukat vannak a legjobban megvezetve, gondolod ha tenyleg at akartak volna nyomni egy internetadot nem tudtak volna ugy csurni csavarni, felrefogalmazni elrejteni, hogy sikeruljon? Ez kokemeny social engineering, csak itt nem kinyernek hanem beraknak adatokat a rendszerbe.

This post was edited by ElCapitano on Oct 22 2014 12:33am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181925Next
Add Reply New Topic New Poll