Quote (ElCapitano @ 22 Oct 2014 06:58)
Amugy ez nagyon tipikus elterelo fidesz akcionak tunik, amikor van valami gaz mindig bedobnak valami olyat amire tipikusan raharap a fovarosi hangado tobbseg, aztan dobjak a kukaba az egeszet amikor elultek a kenyesebb temak (pl NAVos amerikas balhe)
Quote (anyd @ 22 Oct 2014 07:16)
Ha ez a helyzet, akkor hatásos.
meg mindig azt tudom mondani, hogy ettol nem felejti meg el a tobbseg, hogy mi tortent, masreszt ez meg jobb, mert ezert kilehet menni az utcara, a navos kitiltos botrany miatt meg nem igazan.