Quote (SummertimeClothes @ Oct 17 2014 10:37am)
en meg mindig bent vagyok
tegnap a gyuras utani depressziotol meg a tanulastol valo panikolas miatt majdnem volt egy gyenge pillanatom de tul jo vagyok az az igazsag
Ilyenkor ird be googliba h boner killer es nezegesd a kepeket, autowin
Vagy csak gondolj arra h tapasztalatbol ugy is tudod h utana ugyse lesz jobb semmivel csak rosszabb
Vagy foglald le magad valami olyasmivel amibe konnyen bele tudsz merulni es nem is gondolsz ilyen butasagra))