d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1151617181941Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 09:38am
Quote (beni @ Oct 12 2014 05:31pm)
Mióta feljöttem újra a fórumra megint látom a mesh postjaidat, meg a mindenkinek szóló "die" és hasonló jókivánságokat. Erre megint elkezded magyarázni (pont, mint 7 éve), hogy te milyen joviális srác vagy.

Én látom az asszociációs kapcsot.


Milyen mindenkinek die? Bugnak irtam legfeljebb. Olyan postokat meg nem lathattal meshrol mint 7eve, legfeljebb ha 7 evvel ezelotti topikokat lapozgattal.

Nvm meshes reszt inkabb editeltem

This post was edited by putincykavodka on Oct 12 2014 09:49am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Oct 12 2014 09:38am
Quote (josheide @ 12 Oct 2014 16:30)
En ezt nem tudom megerteni. Ha egyutt iszok / blazolok valakivel akkor is szeretem ha igyekszunk egalban maradni.
Kivetel esetleg ha tudom a masikrol hogy mittudomen, nehez anyagi korulmenyek kozott el.

De masnak a szorakozasat finanszirozni, ugy hogy te ott se vagy....

Miert nem adsz nekik konkretan penzt, hogy a barataid legyenek?


O igen. Apám pénzén barátokat veszek. Egesz jol haladunk.

A kiemelt részen meg gondolkozz.
60-70k-t keresnek itt.
Azon a mit tudom en hány doboz soron kívül, volt meg 2db fel literes pálinka ott.

De egyébként: te a haverodat hivod meg egy sörre. En az egesz részleget. A különbség az ár. A szándék ugyan az.
Örömet okozni valakinek mert "megteheted".

This post was edited by Psyclon on Oct 12 2014 09:38am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Oct 12 2014 09:39am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Oct 2014 16:30)
Az miert relevans, hogy kinek mennyit donoltal, vagy, hogy megkoszontek e a munkatarsaid, ahhoz, hogy ez normalis-e?


Onnan, hogy en ilyen vagyok. Ha tudok akkor adok.
Ez nem normális?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 09:46am
mondjuk jelen esetben tényleg nemtom mit basztatjátok psyclonet
nem tudott elmenni de haverjai és meglepte őket egy kis sörikével

nem baszta a földhöz, ők meg jobban mulatnak
később úgyis megadják majd így vagy úgy.. máskor őt hívják meg vagy ilyesmi
ebbe semmi gazdaggyerek izé nincs mindentől függetlenül
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 12 2014 09:46am
Quote (Psyclon @ 12 Oct 2014 16:39)
Onnan, hogy en ilyen vagyok. Ha tudok akkor adok.
Ez nem normális?


Ha sajat labon allnal es rengeteg penzed lenne, akkor el tudnam fogadni.

De azok alapjan amit velunk itt az eletedrol megosztottal, nem erzem ugy hogy most csak ugy 10kt a barataidhoz vaghatnal.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 12 2014 09:49am
Quote (beni @ Oct 12 2014 04:31pm)
Mióta feljöttem újra a fórumra megint látom a mesh postjaidat, meg a mindenkinek szóló "die" és hasonló jókivánságokat. Erre megint elkezded magyarázni (pont, mint 7 éve), hogy te milyen joviális srác vagy.

Én látom az asszociációs kapcsot.


ricit megpróbálni rávilágítani arra hogy mekkora hazugságokban él az olyan mint egy hallucináló skizofrénnek mondani hogy haver nem vagy oké keress segítséget, megse hallja.

ilyenek vele a beszélgetések kábé:

"én egy madár vagyok"
"dehát nem vagy madár ember vagy nézz már tükörbe"
"nem én egy madár vagyok"
"de akkor hogy tudsz emberi nyelven beszélni"
"madár vagyok csip-csip"
"akkor miért van kezed és lábad"
"de én madár vagyok te meg hülye!!"

mindenkinek nyilvánvaló de akárhogyan mondod neki sose fogja magát észrevenni mert sajnos fixen nem 100-as a gyerek és ezt minden rosszindulat nélkül mondom, menthetetlen eset, talán valami gyógyszer segítene rajta de az se biztos



most pár napja feloldottam fészbukon valamiért für die lulz amikor irogatta itt hogy így meg úgy ded vagyok és poénból írogattam neki hogy kérlek ne öljön meg meg hasonlókat. aztán 48 órán keresztül nemlehet újra letiltani szóval beszélgettem vele egy kicsit mert írt ilyeneket hogy MONDJAM EL NEKI HOGY MIÉRT CSINÁLTAM AMIT, SEGÍTSEKNEKI MEGÉRTENI, aztán gondoltam ennyit megérdemel

leírtam neki hogy hibás voltam természetesen mindenben amit úgy érez hogy az voltam meg leírtam neki normálisan hogy nálam sem volt minden oké és azért viselkedtem úgy ahogy, látszólag megértette, ehhez képest még mindig ugyanazokat a szövegeket nyomja itt mint előtte. --> semmit nem fog fel a külvilágból, szinte teljesen delusional

aztán rinyált hogy ne tiltsam le, mondom ha meghallgatod ezt meg ezt a selfhelp audiobookot akkor nem tiltalak hátha segít rajtad, good guy máté

ennek látszólag megörült szóval pár órára rá elkezdte nekem irogatni hogy az lenne fair ha én hagynám hogy szétverje a pofámat (szerinte nekem ezt vígan és dalolva hagynom kéne és így lenne az egál, persze én ebbe érthető okok miatt nem fogok belemenni, még ha morális elvek alapján ezis lenne a fair, nemvagyok teljesen fogyatékos azért), meg hogy ő így meg úgy megakar engem verni meg elmegy boxolni és agyon fog verni)))) körülbelül ebben a stílusban, PERSZE BIZTOS CSAK VICCELT SZEGÉNY GYEREK!!XD

szóval leis tiltottam megint szó nélkül mert erre annyira nem voltam kíváncsi és akkor elkezdte irogatni itt mindenkinek hogy die nyomorek meg hogy bug haljon meg rákban, meg aztán még felhívni is volt pofája telefonon (persze leraktam egyből), most meg megint nyomja hogy ő milyen jófej srác. teljes mértékben klinikai eset, fölösleges rá a szót pazarolni.

a balus esetről meg annyit hogy én nembiztos hogy elhinném ezt így ricinek, simán lehet hogy patriktól tök más miatt kért 1500at és aztán rici így összekombinálta egy tévképzetes hallucinációjában. meg ő amúgyis utálja balut mert balu nem akarta hogy most nyáron jöjjön rici ami teljesen érthető, sok embernél kibassza a biztosítékot a gyerek viselkedése külső szemlélő szemével is. természetesen ő nem érti hogy miért zavarja az embereket hogy írogatja hogy die)))))) meg nyomorek)))))), mert hát KINEK ÁRT Ő EZZEL?!?!


senee meg a másik, őis hasonló klinikai eset csak más baja van.

Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 04:38pm)
Milyen mindenkinek die? Bugnak irtam legfeljebb. Olyan postokat meg nem lathattal meshrol mint 7eve, legfeljebb ha 7 evvel ezelotti topikokat lapozgattal.

Nvm meshes reszt inkabb editeltem



pont erről van szó, már nemis emlékszik arra hogy tevetavának meg gurkenek meg mindenkinek irogatta hogy die nyomorek


elmebeteg, pont

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Oct 12 2014 09:51am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 09:50am
The knifer is bakk
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 09:51am
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 04:38pm)
Milyen mindenkinek die? Bugnak irtam legfeljebb. Olyan postokat meg nem lathattal meshrol mint 7eve, legfeljebb ha 7 evvel ezelotti topikokat lapozgattal.

Nvm meshes reszt inkabb editeltem


Nem te vagy tevetavamultija? Egy év szünet után feljöttem és azt láttam, hogy ez az acc fossa minden postra a "die"-t. Gondoltam te vagy. Ha tényleg te vagy akkor gondolkozz el azon, hogy miért szűrtem ezt le 5 postból.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 12 2014 09:52am
Quote (beni @ Oct 12 2014 04:51pm)
Nem te vagy tevetavamultija? Egy év szünet után feljöttem és azt láttam, hogy ez az acc fossa minden postra a "die"-t. Gondoltam te vagy. Ha tényleg te vagy akkor gondolkozz el azon, hogy miért szűrtem ezt le 5 postból.


de ő az ofc

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71495002&f=129&p=480833022


itt az egész thread für die lulz, persze ő erre már nem emlékszik meg nemis ő volt meg ilyenek

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Oct 12 2014 09:54am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 09:55am
Quote (beni @ Oct 12 2014 05:51pm)
Nem te vagy tevetavamultija? Egy év szünet után feljöttem és azt láttam, hogy ez az acc fossa minden postra a "die"-t. Gondoltam te vagy. Ha tényleg te vagy akkor gondolkozz el azon, hogy miért szűrtem ezt le 5 postból.


Nem az termeszetesen tevetava ahogy a neve is mutatja
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181941Next
Add Reply New Topic New Poll