d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev1151617181943Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 9 2014 06:10am
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 13:05)
aha

a te értelmezésed szerint fel is lehetne akasztani ezeket az embereket, mert a szavazatukkal akadályoznak etc.

cpt/10


istenem, kussolj mar
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 06:11am
Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 12:10pm)
összefoglalom a gondolkodásodat egy mondatban:


"liberális nézeteket vallok, nem tolerálom az intoleranciát, ha valakiről azt feltételezem, hogy intoleráns nézetei vannak, jobb ha én intolerálom elsőnek és gyorsan elküldöm az anyjába"


Koszonjuk hogy osszefoglaltad
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 9 2014 06:11am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 9 2014 02:04pm)
liberalizmus alap tetele, hogy az egyenek szabadsaga addig tart amig az nem korlatoz masokat a sajatjuk gyakorlasaban, na most, bizony, ha az ember szelsojobboldali partokra szavaz, annak lesz hatasa ram, tehat minden jogom megvan arra, hogy ezt ne toleraljam. A liberalizmus nem arrol szol, hogy valaki a faszaval csapkodja az arcodat te meg turjed bekesen.


attól még ez nem jogosít fel arra senkit se, hogy nyugodtan baszogassa a másikat, a másik pedig ugyancsak csendben tűrje :)
Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 02:06pm)
blokkold a postjait problem solved


nem kell nekem postblokker, anélkül is tudok egy fórumon lenni, hogy ne kezdjek hőzöngni minden egyes nap
Quote (josheide @ Oct 9 2014 02:08pm)
Persze amit a forumon paran rendeznek azt nem neveznem elegans viselkedesnek, de en is csak a sajat postjaimert es valasztasaimert tudok felelosseget vallalni.


na, erről beszélek én
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 06:12am
Quote (Fej @ Oct 9 2014 01:10pm)
istenem, kussolj mar


gratulálok, megjött a hiányzó lácszem :)

"új topic, nézzük meg mi megy benne... ó látom vaneket basztatják, beszállok én is!"
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 9 2014 06:13am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 02:11pm)
Koszonjuk hogy osszefoglaltad


pedig itt nálad nagyjából ez a lényeg
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 06:13am
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 13:10)
összefoglalom a gondolkodásodat egy mondatban:


"liberális nézeteket vallok, nem tolerálom az intoleranciát, ha valakiről azt feltételezem, hogy intoleráns nézetei vannak, jobb ha én intolerálom elsőnek és gyorsan elküldöm az anyjába"


Ha egy olyan partot preferalsz aki azonosul a kurucinfoval akkor engedd mar meg, hogy dedukcioval rolad is kimondjam, hogy intolerans vagy.

Koszi.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 9 2014 06:13am
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 14:12)
gratulálok, megjött a hiányzó lácszem :)

"új topic, nézzük meg mi megy benne... ó látom vaneket basztatják, beszállok én is!"


ha olyan topicot kene keresni, amiben nem rolatok megy utobbi idoben a szajtepes, az nem lenne egyszeru

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 9 2014 06:14am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 9 2014 06:13am
Quote (tevetavamultija @ 9 Oct 2014 13:10)
Mintha most nem a faszukkal csapkodnanak minket es nem az utolso utani nyolcvankettedik borreteget huznak le rolunk.
Eleg eros joindulat kell ahhoz hogy demokracianak/liberalizmusnak nevezd azt ami most magyaron van.


mo-n soha nem volt liberalizmus, nem is igazan tudtam mire velni orban faszsagait
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 13:10)
összefoglalom a gondolkodásodat egy mondatban:


"liberális nézeteket vallok, nem tolerálom az intoleranciát, ha valakiről azt feltételezem, hogy intoleráns nézetei vannak, jobb ha én intolerálom elsőnek és gyorsan elküldöm az anyjába"


buta vagy, menjel olvass el par ilyen temaju konyvet, hatha sikerul felfognod
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 06:14am
Quote (Jancsipapa @ Oct 9 2014 01:13pm)
pedig itt nálad nagyjából ez a lényeg


sosem fogod tudni meggyőzni, mert szerintük te intoleráns vagy, ezért önvédelemből elküldhet az anyádba és lenézhet, hidd el nekem, fél év alatt mást se tapasztaltam itt

Quote (Cpt_Ghost @ Oct 9 2014 01:13pm)
buta vagy, menjel olvass el par ilyen temaju konyvet, hatha sikerul felfognod


inkább te vagy agresszív és szüklátókörű :(

megnézném én melyik könyvedben tűrik el az efajta magatartást, amit te tanúsítasz a másik irányában

This post was edited by TuskesVanek on Oct 9 2014 06:15am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 06:15am


Egy kis minosegi muzsika.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181943Next
Add Reply New Topic New Poll