Quote (lacketto @ Aug 7 2014 02:51pm)
az nem rossz hogy 2 óráig tartott mire kiért
és hogy kurvára nincs rajta semmi különlegesnek mondható csak standard olajban sült 10 perces dolgok
ez ilyen 4 személyes bőségtál
sült krumpli, zöldséges rizs
rántott karaj x2
rántott csirkemell x2
sajtal-sonkával töltött csirkemell x2
rántott csirkemáj x6
rántott sajt x2
kakaós palacsinta x4
tartár
55 perc a hivatalos szállítási idő, az a gyakorlatban másfél szokott lenni, most kicsit késtek, viszont a kaja forró volt, nem hűlt ki meg ilyenek
lehet hogy neked standard, nekünk ízlik...