d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev1151617181948Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2014 07:44am
pizza
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2014 07:51am
Quote (Rawen @ 7 Aug 2014 14:44)
pizza


jo, de milyet
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 7 2014 07:51am
Quote (TuskesVanek @ Aug 7 2014 12:07pm)
megjött a bőségtál

sajtal-sonkával töltött csirkemellett eszek, rántott sajtal és sült krumplival feels good


az nem rossz hogy 2 óráig tartott mire kiért
és hogy kurvára nincs rajta semmi különlegesnek mondható csak standard olajban sült 10 perces dolgok

gulyáslevest ettem legutóbb.

This post was edited by lacketto on Aug 7 2014 07:52am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 07:56am
Quote (lacketto @ Aug 7 2014 02:51pm)
az nem rossz hogy 2 óráig tartott mire kiért
és hogy kurvára nincs rajta semmi különlegesnek mondható csak standard olajban sült 10 perces dolgok


ez ilyen 4 személyes bőségtál

sült krumpli, zöldséges rizs

rántott karaj x2
rántott csirkemell x2
sajtal-sonkával töltött csirkemell x2
rántott csirkemáj x6
rántott sajt x2

kakaós palacsinta x4

tartár

55 perc a hivatalos szállítási idő, az a gyakorlatban másfél szokott lenni, most kicsit késtek, viszont a kaja forró volt, nem hűlt ki meg ilyenek

lehet hogy neked standard, nekünk ízlik...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 7 2014 08:01am
Tegnap vacsorara sutottem pizzat, nem tudom irtam e mar.

Szoszhoz a hagymat, apradicosmot, bazsalikomot, kakukkfuvet, oreganot kertbol szedtem.
Tesztat magamnak gyurtam, fokhagymasan, graham + feher lisztbol.
Feltetnek parmai volt ra, meg szinten a kertbol pritamin paprikat, lila hagyma, paradicsom.

Kosz Orban!

Ma meg toltott kaposztat hozott nagynenem, azt zabbantottam.

This post was edited by Baleee on Aug 7 2014 08:01am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 7 2014 08:09am
Quote (TuskesVanek @ 7 Aug 2014 15:56)
ez ilyen 4 személyes bőségtál

sült krumpli, zöldséges rizs

rántott karaj x2
rántott csirkemell x2
sajtal-sonkával töltött csirkemell x2
rántott csirkemáj x6
rántott sajt x2

kakaós palacsinta x4

tartár

55 perc a hivatalos szállítási idő, az a gyakorlatban másfél szokott lenni, most kicsit késtek, viszont a kaja forró volt, nem hűlt ki meg ilyenek

lehet hogy neked standard, nekünk ízlik...


arra akart célozni hogy könnyen elkészithetö kaját 2 oráig tartott kiszállitani
ráadásul a standard nem azt jelenti hogy szar
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 7 2014 08:18am
Quote (TuskesVanek @ Aug 7 2014 02:56pm)
ez ilyen 4 személyes bőségtál

sült krumpli, zöldséges rizs

rántott karaj x2
rántott csirkemell x2
sajtal-sonkával töltött csirkemell x2
rántott csirkemáj x6
rántott sajt x2

kakaós palacsinta x4

tartár

55 perc a hivatalos szállítási idő, az a gyakorlatban másfél szokott lenni, most kicsit késtek, viszont a kaja forró volt, nem hűlt ki meg ilyenek

lehet hogy neked standard, nekünk ízlik...


A standardal azt akarta mondani hogy gyorsan leszitheto es semmi specko, de te egy erzekenylelku emo vagy es mindent magadra veszel
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 08:20am
Quote (sylke @ Aug 7 2014 03:09pm)
arra akart célozni hogy könnyen elkészithetö kaját 2 oráig tartott kiszállitani
ráadásul a standard nem azt jelenti hogy szar


Quote (anyd @ Aug 7 2014 03:18pm)
A standardal azt akarta mondani hogy gyorsan leszitheto es semmi specko, de te egy erzekenylelku emo vagy es mindent magadra veszel


jól van, most én erről nem tehetek, hogy ennyi ideig tart kiszállítani :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 7 2014 08:22am
Quote (TuskesVanek @ Aug 7 2014 03:20pm)
jól van, most én erről nem tehetek, hogy ennyi ideig tart kiszállítani :D


Mar megint magadra veszed.

lacketto a postjaval egyutterzett veled es racsodalkozott hogy ilyen egyszeruen elkeszitheto kajat miert tart masfel oraig kiszallitani. Senki nemnmondta hogy hibas vagy
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 7 2014 08:23am
Quote (anyd @ Aug 7 2014 03:22pm)
Mar megint magadra veszed.

lacketto a postjaval egyutterzett veled es racsodalkozott hogy ilyen egyszeruen elkeszitheto kajat miert tart masfel oraig kiszallitani. Senki nemnmondta hogy hibas vagy


igazáből lacketto jött a fényes páncéljával
amúgy sült húst fogok enni sütőben, olaj nélkül sült krumplival és tartárral
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181948Next
Add Reply New Topic New Poll