d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Késes Angel Progress Topique
Prev1151617181922Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 31 2014 03:48am
Quote (ElCapitano @ 31 Jul 2014 09:55)
Jó akkor szánok rá egy hosszabb postot.

Tehát először is summázuk a szitut: Elhatároztad, hogy tudatosan ráfekszel arra, hogy le merj szólítani vadidegen lányokat az utcán mert ettől nőni fog az önbizalmad meg élvezheted a csajozás default benefitjeit is (lsd.: pina). Amikor elbizonytalanodsz, vagy elkedvtelenedsz youtube videókat nézel arról, ahogy más emberek leszólítanak lányokat az utcán.

Szóval az elképzelésed a következő: Szépen lassan, ahogy a kezdeti buktatókon túljutsz, sikereket érsz el amitől megnő az önértékelésed. Ahogy nő az önértékelésed egyre jobb és jobb csajokat fogsz felszedni, egyre vagányabb leszel, segítesz a haverjaidnak etc.

Most akkor vessük össze ezt a karrierrel amit példának hoztál:

Egy startupban (ami nem egy irodai kulimunka, hanem valami ami érdekel ált.) és a művészetben is egyfajta önkifejezésre talál az ember, plusz jobb esetben úgy érzi amit tesz az hasznos. Egyfelől az elvégzett munka öröme, másrészt a környezetétől érkező visszajelzés is növeli az önbizalmát. Ugyanez érvényes pl a gyúrásra is amit abszolút jó ötletnek tartok.

De azt, hogy kvázi rémítgeted magad valamivel HÚ CSINÁLD, MERT OLYAN NYOMI LESZEL MINT EDDIG ÉS IRIGYKEDHETSZ A MENŐ CSÁVÓKRA, CSAJOZZ MERT BÉNA MARADSZ MINT A TÖBBI BÉNA FÉRFI totál önromboló faszságnak tartom. Ha szeretsz csajokkal dumálni dumálj velük, ha nem érzed úgy hogy comfortable vagy odamenni random emberekhez ne tedd,  az istenszerelmére ne kínozd magad. Szerintem ez a frusztrált hozzáállás nem csak általánosságban véve hülyeség, hanem a célodat se éred el vele. Senkiből nem lett még jobb ember attól, hogy megtanult lányokat leszólítani. Te egy érzékeny, intelligens, nyitott, érdeklődő ember vagy ne a pofátlan douchebagekhez próbáld mérni magad.


lol ede, te most azt mondtad ezzel kb, hogy hülyeség kijönni a comfort zoneodból
pedig az kell ahhoz, hogy tovább tudj lépni/fejlődj valahova
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 31 2014 03:49am
Quote (dotosport @ 31 Jul 2014 11:47)
lol ede, te most azt mondtad ezzel kb, hogy hülyeség kijönni a comfort zoneodból
pedig az kell ahhoz, hogy tovább tudj lépni/fejlődj valahova


Nem hülyeség csak nem mindegy miért.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 03:50am
Quote (RRC @ Jul 31 2014 09:24am)
szánalmas ez a topik


szólt a depis goblin a pincéből :XD:FXDGX
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 31 2014 03:52am
Quote (ElCapitano @ Jul 31 2014 11:49am)
Nem hülyeség csak nem mindegy miért.


mes atakarja torni ezt a social barriert, mert rosszul erzi magat benne, de kivul esik a komfort zonajan az, ami szerinte segitene ebben, neha megkell eroltetned magad, hogy jobb legyen az eleted, marpedig, ha mes ugy gondolja, hogy ettol jobban fogja erezni magat, akkor bizony, ha megcsinalja, jobban is fogja erezni magat, mar csak a siker elmenye miatt is, meg ha a tobbi csak placebo is.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 31 2014 03:54am
Quote (dotosport @ 31 Jul 2014 11:52)
mes atakarja torni ezt a social barriert, mert rosszul erzi magat benne, de kivul esik a komfort zonajan az, ami szerinte segitene ebben, neha megkell eroltetned magad, hogy jobb legyen az eleted, marpedig, ha mes ugy gondolja, hogy ettol jobban fogja erezni magat, akkor bizony, ha megcsinalja, jobban is fogja erezni magat, mar csak a siker elmenye miatt is, meg ha a tobbi csak placebo is.


Jó de csinálhatna mást is amiben ugyanúgy megvannak ezek az előnyök + még más is. De én már nem tudok többet mondani, szurkolok neki (tényleg!), részemről téma lezárva.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 04:14am
Quote (ElCapitano @ Jul 31 2014 10:54am)
Jó de csinálhatna mást is amiben ugyanúgy megvannak ezek az előnyök + még más is. De én már nem tudok többet mondani, szurkolok neki (tényleg!), részemről téma lezárva.


hogyha mondasz nekem egy jobb alternatívát akkor esküszöm átgondolom hogy azt csináljam
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 04:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 31 Jul 2014 10:21)
egyébként nem átlagos a legtöbb nőnek sztem, csaj ismerőseimhez kb életükben 1-2 ember ment oda max, volt akihez egy se, és akik odamentek azokis ilyen nagyon furcsa, vagy középkorú emberek voltak.

de azzal sincsen probléma szerintem hogy tetszik valaki külsőre és szexuális vonzalmat érzel és emiatt odamész, az még nem azt jelenti hogy LOLMEGDUGLAKÉSÖSSZETÖRÖMASZIVEDXDXD, attól még később lehet belőle bármi


Amugy megkerdeztem egy lany ismerosom errol, es O azt mondta tok orulne ha csak igy odamenne hozza valami normalis ember, mert szeret ismerkedni.
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 31 2014 04:40am
Quote (josheide @ Jul 31 2014 12:38pm)
Amugy megkerdeztem egy lany ismerosom errol, es O azt mondta tok orulne ha csak igy odamenne hozza valami normalis ember, mert szeret ismerkedni.


legtobb no aki nincs bezarkozva igy van ezzel imo, meg ugy altalaban az emberek.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 04:47am
Quote (josheide @ Jul 31 2014 11:38am)
Amugy megkerdeztem egy lany ismerosom errol, es O azt mondta tok orulne ha csak igy odamenne hozza valami normalis ember, mert szeret ismerkedni.


nekemis eztmondták, hogyha nem ilyen creepy ember akkor szivesen
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 05:44am
hát ha a lányok ennyire vágnynak a pélora akkor holnap én is kimegyek

:XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181922Next
Add Reply New Topic New Poll