d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van Itt Olyan Aki Járt > Elterelésre?
Prev1151617181940Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jul 21 2014 03:07am
hova
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jul 21 2014 03:08am
this topic

Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 21 2014 03:11am
engem amúgy érdekelne, hogy aki napi szinten tolja a ganját, annak mi az indoka? nyilván alkalmanként bulikon etc szórakoztató lehet, de napi szinten az már szenvedélybetegség úgy mint az alkoholizmus

btw egyszer egy házibuliban szívtak füvet, és odajött hozzám egy full betépett csaj magyarázni a hülyeséget, és arra emlékszem, hogy irdatlanul büdös volt, áradt belőle ez a szag, ruhájából, szájából, sztem még izzadta is, engem pl. rohadtul taszított ja és még a nyála is elkezdett folyni :D

This post was edited by TuskesVanek on Jul 21 2014 03:11am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 21 2014 03:14am
Quote (TuskesVanek @ Jul 21 2014 09:11am)
engem amúgy érdekelne, hogy aki napi szinten tolja a ganját, annak mi az indoka? nyilván alkalmanként bulikon etc szórakoztató lehet, de napi szinten az már szenvedélybetegség úgy mint az alkoholizmus

btw egyszer egy házibuliban szívtak füvet, és odajött hozzám egy full betépett csaj magyarázni a hülyeséget, és arra emlékszem, hogy irdatlanul büdös volt, áradt belőle ez a szag, ruhájából, szájából, sztem még izzadta is, engem pl. rohadtul taszított ja és még a nyála is elkezdett folyni :D


Jó hát ha homoszexuális vagy arról nem a nők tehetnek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 21 2014 03:15am
Quote (rapiddani @ Jul 21 2014 10:14am)
Jó hát ha homoszexuális vagy arról nem a nők tehetnek


nyilván azért vagyok homoszexuális mert nem vonzódom a büdös nőkhöz xD

vagy csak te vagy igénytelen raped dani ;(

This post was edited by TuskesVanek on Jul 21 2014 03:15am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 21 2014 03:15am
Quote (TuskesVanek @ 21 Jul 2014 10:11)
engem amúgy érdekelne, hogy aki napi szinten tolja a ganját, annak mi az indoka? nyilván alkalmanként bulikon etc szórakoztató lehet, de napi szinten az már szenvedélybetegség úgy mint az alkoholizmus

btw egyszer egy házibuliban szívtak füvet, és odajött hozzám egy full betépett csaj magyarázni a hülyeséget, és arra emlékszem, hogy irdatlanul büdös volt, áradt belőle ez a szag, ruhájából, szájából, sztem még izzadta is, engem pl. rohadtul taszított ja és még a nyála is elkezdett folyni :D


Szerintem te az alkohol szagat erezted.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 21 2014 03:16am
Quote (TuskesVanek @ 21 Jul 2014 10:11)
engem amúgy érdekelne, hogy aki napi szinten tolja a ganját, annak mi az indoka? nyilván alkalmanként bulikon etc szórakoztató lehet, de napi szinten az már szenvedélybetegség úgy mint az alkoholizmus

btw egyszer egy házibuliban szívtak füvet, és odajött hozzám egy full betépett csaj magyarázni a hülyeséget, és arra emlékszem, hogy irdatlanul büdös volt, áradt belőle ez a szag, ruhájából, szájából, sztem még izzadta is, engem pl. rohadtul taszított ja és még a nyála is elkezdett folyni :D


Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2014 03:18am
Quote (bamboo @ Jul 20 2014 11:55pm)
inkább sírok kínomban

xgürke világában aki marihuánát fogyaszt az vagy tinédzser aki menőzik a haverokkal, vagy autista
de ez így van tutira mert egyetemen tanították leépít meghalsz meghal a családod is


tudom, hogy el kell végezni az általános iskola első négy osztályát, hogy egy szöveget nagyjából értelmezni tudjál, de azért na
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 21 2014 03:23am
Quote (josheide @ Jul 21 2014 10:15am)
Szerintem te az alkohol szagat erezted.


biztos nem piaszag, ez sokkal erősebb volt, mintha egy csomag fűszerbe szagoltam volna - sry nem tudom jobban leírni, mert nem szívtam még (nem is akarok)

Quote (Fej @ Jul 21 2014 10:16am)
http://i61.tinypic.com/308wdap.jpg


biztosra veszem, hogy van jobb dolgod is 30 évesen, mint velem foglalkozni, ha esetleg tévedtem akkor elnézést
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 21 2014 03:35am
Quote (TuskesVanek @ Jul 21 2014 11:11am)
engem amúgy érdekelne, hogy aki napi szinten tolja a ganját, annak mi az indoka?


a nagybátyám molesztált, amikor 8 éves voltam, azóta különböző drogokkal próbálom elnyomni magamban az emléket
Go Back To Magyar Topic List
Prev1151617181940Next
Add Reply New Topic New Poll