Quote (josheide @ Jul 21 2014 10:15am)
Szerintem te az alkohol szagat erezted.
biztos nem piaszag, ez sokkal erősebb volt, mintha egy csomag fűszerbe szagoltam volna - sry nem tudom jobban leírni, mert nem szívtam még (nem is akarok)
Quote (Fej @ Jul 21 2014 10:16am)
http://i61.tinypic.com/308wdap.jpg
biztosra veszem, hogy van jobb dolgod is 30 évesen, mint velem foglalkozni, ha esetleg tévedtem akkor elnézést