Quote (AngryBug @ Jul 7 2014 08:34pm)
pl en barhogy is élek, nem hiszem hogy megélem a 80-90 éves életkort
mamám 77 éves
agylágyulása van és fekszik egész nap, azt hajtogatja, hogy miért nem műttetjük meg a lábát vagy adunk neki botot; haza akar menni
néha mikor képben van akkor csak kérdezi, hogy miért nem viszi már el a jóisten, pityereg és a régi dolgairól beszél
ja és pelenkázva van 24/7
hát tudod akar a faszom sokáig élni
az már nem élet mikor meg se tudsz mozdulni, szart se tudsz csinálni de még azt se mert a segged is más törli
inkább dögöljek meg még előtte minth 24/7 felügyelet kell ahhoz, hogy elvegetáljak (egyek/szarjak/fekügyek)