d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev11516171819105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 7 2014 02:34pm
Quote (putincykavodka @ Jul 7 2014 08:23pm)
Nem, lol


pl en barhogy is élek, nem hiszem hogy megélem a 80-90 éves életkort

This post was edited by AngryBug on Jul 7 2014 02:34pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 7 2014 02:48pm
Quote (AngryBug @ 7 Jul 2014 21:34)
pl en barhogy is élek, nem hiszem hogy megélem a 80-90 éves életkort


sry m8 de 71 ev a varhato elettartam Magyarorszagon atm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 7 2014 02:49pm
Quote (AngryBug @ Jul 7 2014 08:34pm)
pl en barhogy is élek, nem hiszem hogy megélem a 80-90 éves életkort


mamám 77 éves
agylágyulása van és fekszik egész nap, azt hajtogatja, hogy miért nem műttetjük meg a lábát vagy adunk neki botot; haza akar menni

néha mikor képben van akkor csak kérdezi, hogy miért nem viszi már el a jóisten, pityereg és a régi dolgairól beszél

ja és pelenkázva van 24/7



hát tudod akar a faszom sokáig élni
az már nem élet mikor meg se tudsz mozdulni, szart se tudsz csinálni de még azt se mert a segged is más törli

inkább dögöljek meg még előtte minth 24/7 felügyelet kell ahhoz, hogy elvegetáljak (egyek/szarjak/fekügyek)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 7 2014 02:50pm
Quote (Senee @ 7 Jul 2014 22:49)
mamám 77 éves
agylágyulása van és fekszik egész nap, azt hajtogatja, hogy miért nem műttetjük meg a lábát vagy adunk neki botot; haza akar menni

néha mikor képben van akkor csak kérdezi, hogy miért nem viszi már el a jóisten, pityereg és a régi dolgairól beszél

ja és pelenkázva van 24/7



hát tudod akar a faszom sokáig élni
az már nem élet mikor meg se tudsz mozdulni, szart se tudsz csinálni de még azt se mert a segged is más törli

inkább dögöljek meg még előtte minth 24/7 felügyelet kell ahhoz, hogy elvegetáljak (egyek/szarjak/fekügyek)


mert most nem vegetálsz :D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 7 2014 02:52pm
Quote (Senee @ Jul 7 2014 10:49pm)
mamám 77 éves
agylágyulása van és fekszik egész nap, azt hajtogatja, hogy miért nem műttetjük meg a lábát vagy adunk neki botot; haza akar menni

néha mikor képben van akkor csak kérdezi, hogy miért nem viszi már el a jóisten, pityereg és a régi dolgairól beszél

ja és pelenkázva van 24/7



hát tudod akar a faszom sokáig élni
az már nem élet mikor meg se tudsz mozdulni, szart se tudsz csinálni de még azt se mert a segged is más törli

inkább dögöljek meg még előtte minth 24/7 felügyelet kell ahhoz, hogy elvegetáljak (egyek/szarjak/fekügyek)

Milyen erzes hogy mostantol addig a napig amig te is ilyen leszel minden egyes nap csak wowozni fogsz es semmi ertelmeset nem kezdessz az eleteddel? :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 7 2014 02:54pm
Quote (RRC @ Jul 7 2014 08:50pm)
mert most nem vegetálsz :D


de igen de legalább tudok wowozni és ha anyáék elmennek itthonrol akkor mehet a zene a kola pizza csipsz rendelés
(amugy is mehet a kola pizza csipsz - csak ilyen rossz érzés van bennem, mert ők állandoan sporolnak minden szaron, hogy nekünk meglegyen teremtve - ez ment egész gyerekkorunkban meg anya főz is .. és olyankor rossz pizzát rendelni, meg igy látom rajta, hogy rosszul esik neki, hogy szorom a penzt ilyenekre ...... de a faszom a tökfőzelékbe baszki ha pizzát akarok enni ................ egyek tökfözeléket mert épp az terem ......... lol mint vmi szegényember azt eszem ami épp van ...... nem)

ha meg magatehetetlen lennék akkor kellene anya hogy cserélje a pelenkám különben a szaromba ülnék egész hétvégén
inb4 most is abba ülök
:XDFX:GS
és tényleg
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 7 2014 02:55pm
Quote (Senee @ Jul 7 2014 10:54pm)
de igen de legalább tudok wowozni és ha anyáék elmennek itthonrol akkor mehet a zene a kola pizza csipsz rendelés
(amugy is mehet a kola pizza csipsz - csak ilyen rossz érzés van bennem, mert ők állandoan sporolnak minden szaron, hogy nekünk meglegyen teremtve - ez ment egész gyerekkorunkban meg anya főz is .. és olyankor rossz pizzát rendelni, meg igy látom rajta, hogy rosszul esik neki, hogy szorom a penzt ilyenekre ...... de a faszom a tökfőzelékbe baszki ha pizzát akarok enni ................ egyek tökfözeléket mert épp az terem ......... lol mint vmi szegényember azt eszem ami épp van ...... nem)

ha meg magatehetetlen lennék akkor kellene anya hogy cserélje a pelenkám különben a szaromba ülnék egész hétvégén
inb4 most is abba ülök
:XDFX:GS
és tényleg


Rohogok
Szena tud am elni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 7 2014 02:57pm
Quote (putincykavodka @ Jul 7 2014 08:52pm)
Milyen erzes hogy mostantol addig a napig amig te is ilyen leszel minden egyes nap csak wowozni fogsz es semmi ertelmeset nem kezdessz az eleteddel? :)


mi számít értelmesnek?!
megházasodni, gyerekeket nemzeni?!
csak mert mindenki ezt csinálja és ez tekinthető normálisnak?!
kösz nem

kúrni-baszni mindenkit aki elémjön?!
az is biztos fun de nem sokkal több értelme van mint a wowozásnak - ezis-azis az élvezethajhászásról/szórakozásról szól (arról meg kár lenne vitatkozni melyiknek van több értelme imo - max ha azt nézzük, hogy milyen társadalmi tőkét tudsz kiépíteni a ribancok által)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 7 2014 02:59pm
arról nem is beszélve, hogy egy ilyen korcsnak mint én kár lenne a gyerek
miféle torzfajzat lenne szerencsétlenből ha én tanítanám


de a nő is kár mellém mert a nő szerepe, hogy ösztönözze a férfit
de engem ez csak idegesitene, hogy hajszolna előre, hogy több legyen meg jobb legyen
nem engednék a 20ból ettől meg ő készülne ki
jobb mindenkinek ha csak a faszom verem

ha meg vmi hozzámhasonlo szerencsétlent keresnék akkor meg kombozva mégjobban lelakódnék
inkább basszon mindenki egyedül

This post was edited by Senee on Jul 7 2014 03:01pm
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jul 7 2014 03:00pm
mi a faszt olvasok
Go Back To Magyar Topic List
Prev11516171819105Next
Add Reply New Topic New Poll